Як заряджати iphone 3g.

Для зарядки мобільного телефону iPhone 3G існують спеціально створені для цього пристрою, які йдуть в комплекті при купівлі та доступні для окремого придбання в точках продажів мобільної електроніки. Найкраще в процесі експлуатації користуватися тільки оригінальними кабелями, придбаними в точках продажів мобільної електроніки.
Вам знадобиться
  • - зарядні пристрої, що йдуть в комплектації.
Інструкція
1
Знайдіть в комплектації до мобільного телефону iPhone 3g підставку для кабелю, адаптер живлення для даного пристрою Apple USB. Підключіть пристрій до розетки. Зверніть увагу, що деякі моделі даного телефону мають в комплектації адаптери для підключення до мережі іншого зразка, ніж ви звикли бачити - таке буває при покупці товару в іншій країні.
2
В цьому випадку вкрай не рекомендується заряджати мобільний пристрій від мережі за допомогою перехідників на розетки звичного зразка, а скористатися кабелем підключення до комп'ютера, в іншому випадку ви можете пошкодити або сам пристрій, або блок живлення.
3
Підключіть ваш мобільний пристрій iPhone 3G до комп'ютера за допомогою з'єднувального кабелю і док-станції, які також входять в комплектацію при покупці. Для виконання сполучення пристроїв необхідно також встановити на ваш комп'ютер програмне забезпечення для пристроїв Apple - iTunes. Ви можете завантажити його на офіційному сайті розробника, попередньо обравши версію згідно встановленої у вашому комп'ютері операційній системі.
4
При зарядці мобільного телефону iPhone 3G зверніть увагу, що комп'ютер повинен бути включений, в іншому випадку телефон буде розряджатися. Також відключіть перехід комп'ютера в сплячий режим або стежте за його станом протягом всього часу підключення мобільного телефону до нього.
5
Якщо ви виконуєте об'єднати пристрій iPhone 3G з комп'ютером вперше, зареєструйте його за допомогою створення аккаунта в системі. Для цього вкажіть всі необхідні дані і заповніть відповідну форму для відправки в Apple. У разі виконання синхронізації вам може знадобитися довше часу, ніж при зарядці в звичайному режимі. Після закінчення зарядки від'єднайте пристрій від джерела живлення. Перші кілька зарядок необхідно робити протягом 8-10 годин.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=mXjQleKmEvM
Корисна порада
Не користуйтесь сторонніми кабелями йди пристроями для зарядки iPhone 3G від сторонніх виробників.