Як перенести додатки з карти пам'яті в пам'ять телефону. перенести додаток з флешки в телефон.

Програми для мобільних телефонів можуть встановлюватися як в знімні накопичувачі, так і у внутрішні модулі пам'яті мобільного пристрою. Перед установкою програмного забезпечення завжди перевіряйте його на віруси і не довіряйте сайтам з сумнівним змістом.
Вам знадобиться
  • - інсталятор програми.
Інструкція
1
У разі якщо раніше установка програмного забезпечення була виконана на флеш-карту вашого мобільного пристрою, виконайте її перенесення за допомогою перевстановлення програмного забезпечення. Для цього зайдіть в пункт меню управління встановленими програмами і відзначте ті додатки, які хочете перемістити на карту пам'яті.
2
В контекстному меню виберіть дію «Видалити», після чого підтвердіть його і, слідуючи вказівкам, виконайте деінсталяцію. Якщо програмою буде запропоновано зберегти настройки, погодьтеся і перезавантажте телефон.
3
Виконайте наступну переустановку програмного забезпечення в пам'ять вашого мобільного пристрою за допомогою файлів установки. Якщо на даний момент вони відсутні на обох модулях пам'яті пристрою, скопіюйте їх, попередньо підключивши мобільний пристрій до комп'ютера в режимі «Накопичувач», через програмне забезпечення, встановлене з диска або виконавши з'єднання по бездротовому каналу Bluetooth. При цьому не має значення, в яку папку виконуватиметься копіювання інсталяторів.
4
Отсоедините телефон від комп'ютера, відкрийте диспетчер файлів і відкрийте папку, в якій знаходяться установники додатків. Запустіть їх інсталяцію, вибравши для цього пам'ять мобільного телефону. Запустіть установлення елементи і перевірте, чи збереглися для них користувача настройки.
5
Скористайтеся також альтернативним способом перенесення додатків. Для цього відкрийте в головному меню вашого мобільного пристрою список встановленого програмного забезпечення. Виконайте позначку потрібних елементів і відкрийте контекстне меню. Виберіть пункт переміщення і у вікні - потрібну директорію. Дана дія доступно не для всіх моделей мобільних пристроїв.
Зверніть увагу
Багато додатків можуть зажадати для продовження роботи підключення до інтернету, відправку дзвінків або СМС-повідомлень. Переконайтеся в даному випадку в тому, що програма не є шкідливим.