Як виховати в собі мужність.

Мужність являє собою цілий набір якостей характеру. Це сміливість, відповідальність, хоробрість, терпіння і деякі інші. Але не завжди ці якості закладаються з дитинства, тому чоловіки прагнуть виховати їх в собі вже в дорослому віці.
Інструкція
1
Оточіть себе жінками. Мужність найсильніше проявляється в спілкуванні з протилежною статтю. Намагайтеся частіше спілкуватися з представницями прекрасної половини людства, побороти своє горе. Виховуйте в собі впевненість у своїх силах і можливостях. Справжня мужність грунтується на вмінні підкорювати жінок.
2
Спробуйте екстремальні види спорту. Вони допоможуть побороти ваші страхи і створити стрижень всередині себе, стати більш рішучим і наполегливим. Боротьба також відмінно підійде для цих цілей - чесна сутичка з супротивником, обмежена певними правилами, здатна виховати мужність як в юному віці, так і в дорослому.
3
Займіться командним спортом. Дух змагання внесе свої корективи в ваш характер, ви виховаєте в собі волю до перемоги, навчитеся завжди йти вперед і не підводити оточуючих, незважаючи ні на що. Терпіння, яке супроводжує подібні види спорту, сформує хоробрість.
4
Бути мужнім - не означає втратити будь-який страх. Адже він є природним бар'єром і захистом в екстремальних ситуаціях. Не забувайте, що боятися чогось - нормально. Мужність допоможе вам об'єктивно оцінювати ситуацію, бути в міру спокійним і сміливим в екстреній ситуації. Іншими словами, ви не кинулися навтьоки і не станете піддавати себе небезпеці геройствованіем, а організуєте порятунок й уникнете паніку оточуючих вас людей.
5
Приборкайте свої емоції. Мужня людина завжди контролює свої емоції і може приборкати як страх, так і недоречний захват. Крім спорту, який допомагає виходу енергії, спробуйте зайнятися медитацією. Для цього не обов'язково йти в клуб, можна просто давати собі кілька хвилин спокою вдома. Ляжте із закритими очима в повній тиші і відверніться від усіх думок.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що демонстрація грубої чоловічої сили аж ніяк не відноситься до мужніх вчинків. Не варто кидатися на всіх з кулаками, щоб довести свою перевагу.
Який він - справжній чоловік? Для когось це владний, рішучий чоловік з яскраво вираженими задатками лідера. Хтось вважає, що чоловік, перш за все, повинен бути фізично сильним і витривалим. Чимало людей впевнені, що справжній чоловік повинен добре заробляти, зробити кар'єру. А для когось ідеал - ерудований, тактовний, добре вихована людина. У кожному з цих думок є частка істини. Так як же виховати в собі чоловіка?
Інструкція
1
Навіть якщо ви за вдачею м'який, делікатний чоловік, якщо не хочете бути лідером, або вам не вистачає наполегливості, цілеспрямованості, не тривожтеся. Існує чимало випадків, коли такі люди досягали великих успіхів, і нікому не приходило в голову докоряти їм у відсутності мужності. Крім того, далеко не всім притаманні лідерські якості або усвідомлення мети життя мало не з дитячих років.
2
Проте постарайтеся навчитися долати труднощі. Це вам дуже знадобиться в житті. Для початку поставте перед собою яку-небудь реальну, порівняно нескладну задачу, і обов'язково постарайтеся її вирішити, приклавши фізичні або розумові зусилля. Досягнутий успіх надихне вас на взяття нових рубежів. Дійте за принципом «Від простого - до складного».
3
Обов'язково приділяйте увагу фізичному розвитку. Якщо немає можливості ходити в спортивну секцію або басейн, робіть ранкову гімнастику, вправи з обтяженнями. Бігайте навколо будинку, в парку чи сквері. Фізична сила, витривалість ніколи не будуть зайвими. Адже будь-який чоловік повинен вміти захистити не тільки себе, але і своїх близьких. І, крім того, він потенційний воїн.
4
Навчіться відповідально ставитися до своїх слів, обіцянкам. Справжній чоловік говорить тільки по справі і завжди тримає слово. Якщо ви будете саме так поводитися, заслужите повагу оточуючих. Тому не поспішайте що-небудь обіцяти, спочатку гарненько подумайте, але якщо вже пообіцяли - постарайтеся виконати.
5
Поводьтеся гідно в будь-якій ситуації, не здійснюйте безчесних вчинків. Візьміть за правило: з підкресленою ввічливістю, делікатністю ставитися до слабкої статі. Це не означає, звичайно, що потрібно покірливо потурати дівчині у всьому, навіть якщо ви її дуже любите. Але ніколи не проявляйте грубості, неповаги.
6
Займайтеся самоосвітою, розширюйте свій кругозір, адже справжній чоловік просто зобов'язаний бути розумним.