Як відсвяткувати весілля недорого.

Одруження - одна з найважливіших подій у житті людини. Але, на жаль, не завжди є фінансова можливість влаштувати розкішне весілля з усіма атрибутами. Не варто переживати, якщо ви опинилися в подібній ситуації. Вихід з неї є завжди, варто лише заощадити на деяких речах - і бюджет скоротиться в кілька разів.
Інструкція
1
Головні атрибути весілля - вбрання нареченого і нареченої. Ви завжди можете відмовитися від білої сукні і дорогого костюма і влаштувати нетрадиційну весілля. Якщо ж ви прихильники традицій, то спробуйте заощадити на одязі. Сукню нареченій можна або купити на розпродажі, або взяти напрокат. Ще один варіант - придбати б/у у вже відбулася нареченої. На костюмі ви також можете заощадити не одну тисячу рублів. Купуючи новий, зупиніться на вітчизняних фірмах. Або ж спробуйте знайти класичний чорний костюм у своїх друзів - один похід в хімчистку, і він буде виглядати нітрохи не гірше новопридбаного.
2
Левову частку весільного бюджету становить фотограф. Напевно серед ваших друзів знайдуться володаря цифрових фотоапаратів, а також ті, хто захоплюється фотозйомкою. Саме до них вам варто звернутися за допомогою. Два - три людини - і ваше весілля відображена з нульовими витратами.
3
Жінка завжди знає, який макіяж їй підходить, як вигідно підкреслити риси свого обличчя. Саме тому від послуг візажиста можна відмовитися. Косметика є, час є - макіяжу бути! Потренуйтеся заздалегідь, щоб вранці в день весілля не було сюрпризів. Із зачіскою справи йдуть трохи складніше, адже не кожна жінка вміє робити урочисті варіанти зі свого волосся. На допомогу покличте подруг, і зробіть це так само заздалегідь. Пробна зачіска допоможе зберегти нерви в день одруження.
4
Важко уявити, яку величезну суму витрачають молодята в Росії на те, щоб нагодувати своїх гостей. А адже на цьому моменті можна дійсно заощадити. По-перше, відмовтеся від запрошення далеких родичів і малознайомих людей. На важливу подію повинні бути найближчі. По-друге, знайдіть майданчик, на якому можна влаштувати банкет. Це може бути двір біля будинку ваших батьків або друзів, або мальовнича галявина неподалік від міста. В обох випадках подбайте про те, щоб день весілля співпав з гарною погодою. Алкоголь придбайте на оптовому складі, продукт купіть на подібному ж підприємстві. Готувати покличте подруг і родичок, між якими потрібно ретельно розподілити обов'язки. Зимові варіанти торжества - пристойна їдальня або скромне кафе, з якими можна домовитися про те, що спиртне ви привезете своє.