Як зв'язати жіночі рукавички.

Жіночі рукавички - предмет гардероба, безумовно, важливий. Адже вони захищають руки від переохолодження і від пересихання. Однак якщо ви обійшли всі магазини в пошуках ідеальної поділи, але досі нічого знайти собі не можете, то беріться за справу самі. Ідеальні рукавички легко можна пов'язати самостійно.
Вам знадобиться
  • - 150 г. пряжі (100% вовна);
  • - шкарпеткові спиці № 2,5.
Інструкція
1
Спочатку зніміть мірки. Для в'язання рукавичок вам знадобляться окружність кисті, довжина від зап'ястя до основи великого пальця, довжина від зап'ястя до мізинця, довжина пальців до середини нігтя.
2
Наберіть необхідну кількість петель. Так, наприклад, якщо ви в'яжіть рукавичку на кисть, окружність якої дорівнює 17 см, то набирайте 48 петель. Під час в'язання першого ряду петлі розподіліть на 4 спиці з розрахунку 12 петель на кожну. Спиці замкніть в кільце і в'яжіть по колу. В'язання повинно виглядати як одинарна гумка (1 лицьова, 1 виворітна) на висоту 5-7 см.
3
Продовжуйте в'язання, оформляючи на ділянці від зап'ястя до великого пальця клин для цього пальця. Виконувати цей візерунок ви можете за допомогою додавання петель. Число додаються петель дорівнює числу половини петель на одній спиці. Додавайте петлі через 2-3 ряди. Враховуйте, що рукавички повинні бути симетричними. Тому для лівої клин робіть на четвертій спиці, а для правої - на третьому.
4
Додаток виконуйте за допомогою накидов. У першому ряду спочатку потрібно робити 1 накид, потім пров'язуйте 1 петлю, після знову накид. Таким чином в'яжіть два ряди. Наступне збільшення виконується з трьох недовязаних петель, з яких дві додані. Робіть його так: 1 накид, 3 петлі пров'язуйте, потім ще один накид. Знову повторюйте два ряди. Потім продовжуйте в'язання, виконуючи накиди за наступною схемою: 1 накид, 5/7/9/11 петель і знову накид через кожні два ряди.
5
Коли ви зв'яжіть всі додані ряди, їх повинно стати 18. Після цього зніміть петлі клина на шпильку, а над ними наберіть повітряні петлі, число яких буде дорівнювати половині петель клина. Через один ряд такого в'язання починайте зменшення. Для цього потрібно разом провязать дві петлі лицьової. В останньому ряду, пров'яжіть разом 3. Після всіх убавленій у вас повинно залишитися число петель, рівне тому, яке на самому початку в'язання поміщалося на одну спицю.
6
Переходьте до в'язання пальців. Для цього знову розділіть всі петлі на 4. Потім з кількості петель мізинця і безіменного пальця відніміть по одній на користь вказівного і середнього. Далі візьміть додаткову нитку і починайте в'язати пальці. Робіть це на трьох спицях за допомогою четвертою. В'яжуться вони простий хусткової в'язкої (лицьові ряди - лицьовими петлями, виворітні - виворітними). Продовжуйте в'язання до середини нігтя. Потім приступайте до рівномірним зменшенням петель - в кожному ряду по 2. Закрийте в'язання і переходите до наступного пальцю.
7
Тепер оформите великий палець. Для цього петлі з шпильки розподіліть по двох спиць і в'яжіть так само, як і попередні. Ображати нитку. Ваші рукавички готові.
Корисна порада
Пам'ятайте, що рукавички - це такий предмет, який повинен досить щільно облягати руку. А значить, знімаючи мірку, ви повинні дуже щільно натягнути сантиметрову стрічку.