Як розважити гостей за столом. Як розвлечь гостей коли їх мало за столом.

Практично будь-яке свято в Росії починається з застілля. І ось, коли всі вже наїлися і трохи випили, слід перейти до кумедних іграм, щоб ваші гості не нудьгували. Веселими та цікавими іграми ви справите враження, і до вас напевно захочуть прийти ще раз.
Вам знадобиться
  • Карти, папір, ручка, шапка
Інструкція
1
Пограйте в мафію, оскільки в неї дуже зручно грати за столом . Правила дуже прості. Ведучий роздає карти, які розділять присутніх на два табори: мафія і мирні жителі. Якщо у вас немає спеціальних карт, то скористайтеся звичайними гральними картами. Мирних жителів має бути більше, ніж мафії. Якщо всього десять чоловік задіяно в грі, то достатньо двох гравців, які виконуватимуть роль мафії. Коли ролі розподілені, ведучий каже: «Місто засинає. Прокидається мафія. Мафія робить свій вибір. Завдання мирних жителів вичислити мафію до того, як вона «уб'є їх.
2
Щоб не відривати гостей від столу, пограйте в «крокодила. Для гри необхідно дві людини. Один, ведучий, загадує слово іншій людині, і він за коштами жестів намагається його пояснити. Головне - не використовувати слова, і чим важче буде слово, тим смішніше буде його пояснення.
3
Третій спосіб - це гра в бажання. Візьміть листки паперу, їх кількість повинна збігатися з кількістю присутніх осіб. Нехай кожен напише на ньому своє бажання і покладе їх в шапку. Природно, в межах розумного. Бажання повинні бути такими, які будь-хто зможе виконати, перебуваючи тут і зараз. Потім всі по черзі витягують листочки і починають виконувати те, що там написано. В результаті ви розвеселіть своїх гостей і не дозволите їм нудьгувати ні хвилини.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ioy3C4ndup4