Як підібрати вітаміни для очей.

Більшу частину інформації людина щодня отримує через органи зору. Сучасна дійсність робить на очі сильний вплив. Зберегти їх здоров'я, попередити хвороби і вчасно розпочати лікування - ось основні етапи збереження відмінного зору на довгі роки.
Інструкція
1
Погана екологія, вік, неправильне харчування, спадковість - ці негативні факти погіршують зір. Правильно підібрані вітаміни здатні його зміцнити. Пам'ятайте, що вітаміни А, С, Е, групи В, а також мінерали: марганець, кальцій, цинк, хром, селен і мідь рекомендуються лікарями-окулістами для підтримки здоров'я очей.
2
Вибирайте вітаміни для очей в аптеках, важливо бути впевненим у їх безпечності та ефективності, що має бути підтверджено клінічними випробуваннями. Пам'ятайте, що якщо до складу препарату входить лише один активний компонент, а в іншому це формотворчих компоненти і барвники, то даний препарат абсолютно даремний. Підбирайте комплексні препарати з дозуванням та рекомендованої добової нормою, підходящою для вашого віку.
3
Вибираючи препарати, виготовлені з рослинної сировини (чорниця, чорна смородина, петрушка, кісточки червоного винограду, морква), переконайтеся, що при виробництві використовувалися тільки стандартизовані субстанції, що гарантують наявність у сировині корисних активних речовин.
4
Знайте, що вітамінні препарати з цинком рекомендуються при катаракті. Вітамін А необхідний при курячій сліпоті. Препарати на основі петрушки допомагають при захворюваннях зорового нерва і крихкості кровоносних судин. Вітамін А і групи В знижують підвищену стомлюваність очей, перенапруження.
5
Пам'ятайте, що при короткозорості слід зміцнювати кровоносні судини. Тому віддавайте перевагу комплексним вітамінам для очей, до складу яких входять вітамін С, кальцій, бета-каротин або лютеїн, цинк. Аскорбінова кислота зміцнює стінки судин, покращує кровопостачання, сприяє зниженню напруги очних м'язів, покращує кровопостачання. Бета-каротин, трансформуючись в організмі у вітамін А, виробляє зорові пігменти, кальцій зміцнює сполучні тканини очей.
6
Чи не застосовуйте вітаміни для очей постійно, доцільно пити їх курсами: протягом трьох місяців з перервою в 30 днів.
7
Не займайтеся самолікуванням, адже тільки кваліфікований лікар-офтальмолог визначить, чи є у вас захворювання очей і порекомендує препарати і вітаміни для лікування і відновлення зору.