Як займатися йогою будинку.

Йога вже давно перестала бути для жителів мегаполісу чимось загадковим і незрозумілим. Сьогодні з комплексом асан і постановки дихання з йоги знайомий практично кожен. Якщо ви любите своє тіло і щиро хочете займатися його вдосконаленням, але часу на походи у фітнес-центр у вас не вистачає, турбуватися не потрібно. Адже йогою цілком можна займатися вдома самостійно.
Інструкція
1
Продумайте комплекс асан і послідовність їх виполненіяЕслі ви вже знайомі з йогою і регулярно ходили на колективні або індивідуальні заняття, нічого складного для вас не буде. Просто відновіть по пам'яті послідовність виконання тих чи інших вправ і займайтеся в своєму ритмі. Якщо ж ви збираєтеся лише почати заняття і не знаєте точно, що і як потрібно робити, придбайте докладний відеокурс із записом вправ. Не забувайте про те, що в йозі, як і в будь-якому вигляді фізичного навантаження, вкрай важливо дотримуватися певної послідовності і давати рівномірну продуману навантаження на всі частини тіла і м'язи.
2
Подбайте про те, щоб нічого вас не отвлекалоКажется, що заняття вдома - одне задоволення, але іноді за уявною простотою ховається багато перешкод. Адже якщо ви вдома, будь-яка дрібниця легко може відвернути вас, закликаючи негайно зайнятися чим завгодно, тільки не йогою. Будьте сильней цього. Виділіть собі певний час для регулярних тренувань і привчіть себе і близьких до того, що поки ви займаєтеся, турбувати вас не можна. З часом такий режим стане для вас звичним, і ви не будете відволікатися від занять через дрібниці.
3
розподіляє навантаження рівномірно і не перенапрягайтесьВ залі на групових заняттях можна не розрахувати свої сили і робити вправу нарівні з професіоналами незважаючи на біль і втому. Будинки від вас цього не потрібно, адже тільки ви вирішуєте, коли потрібно зупинитися, а коли можна продовжувати. Не варто чекати від себе фізкультурних подвигів або мучити тіло неприємними відчуттями, у що б то не стало намагаючись виконати вправу. З часом у вас все стане виходити набагато краще, але зараз ви маєте можливість розподіляти навантаження самостійно і регулювати інтенсивність своїх тренувань.
Зверніть увагу
Якщо ви відчуваєте біль при виконанні якої-небудь асани, не варто наполягати на її виконанні. На перших етапах досить робити вправи на власному рівні, не травмуючи м'язи виснажливої навантаженням.
Корисна порада
Займатися йогою будинку найкраще босяком. Навіть якщо спочатку вам холодно, вже через кілька хвилин тіло розігріється і в носках не буде ніякої необхідності.