Як намалювати просту картину.

Малювання - відмінний спосіб відволіктися від поточних проблем і поринути у світ фантазій і творчості. Щоб займатися цим хобі, не обов'язково бути професійним художником. Починати освоєння тонкощів малювання можна з створення простих картин.
Інструкція
1
Насамперед придумайте сюжет майбутньої картини. Не прагніть перевантажувати його деталями або наділяти занадто складним змістом. Почати можна з зображення простого пейзажу, наприклад - будинок в пагорбах. Всі дрібниці також краще продумати заздалегідь - скільки поверхів буде в будинку, яка природа буде навколо і т.д.
2
Виберіть ракурс картини. Найпростішим є прямий - для нього необхідно подумки розділити аркуш навпіл по горизонталі. Якщо потрібно трохи підняти ракурс, збільште нижню частину до співвідношення приблизно два до одному.Решіте, під яким кутом на картині буде розташовуватися будинок. Бажано починати з найбільш простого варіанту, при якому погляд ніби падає на кут, що з'єднує торцеву частину з боковою стіною.
3
Починайте малювати просту картину із зображення будинку. Намалюйте квадрат або прямокутник, який зображає передню частину споруди. Під невеликим кутом вгору домалює прямокутник - на картині з'явиться об'ємне зображення стін дома.Чтоби зобразити дах, над фронтальною частиною будинку намалюйте трикутник. Потім над бічною стіною домалює скат. Для цього від вершини трикутника проведіть лінію, паралельну горизонтальній частині стіни і ще одну, паралельну боковому ребру трикутника.
4
Для зображення пагорбів проведіть кілька плавних напівкруглих ліній опуклою стороною до верхньої частини аркуша. Пагорби можуть бути різного розміру і висоти. На картину також можна додати дерева, скелі або водойму.
5
За бажанням ви можете зробити вашу картину кольоровий. Головне - не забувати про закони світлотіні. Подумки розташуєте в певній точці джерело світла і накладайте фарби відповідно до цього. Сторона, на яку падає освітлення, повинна бути більш світлою. Профарбовуючи пагорби, керуйтеся аналогічним правилом. Це додасть пейзажу більш реалістичний вигляд.