Як виміряти свою швидкість друку. Виміряти швидкість друку онлайн.

Часто при прийомі на роботу компанії пред'являють вимоги до кандидатів, вказуючи в якості необхідного навику певну швидкість набору тексту. Цілком можливо, що ви друкуєте з пристойною швидкістю, але просто не рахували, скільки знаків в секунду можете видати. Виміряти свою швидкість друку можна кількома способами.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом до інтернету;
  • - секундомір;
  • - програма Word або Open Office.
Інструкція
1
Перевірте швидкість друку в інтернеті онлайн. Для цього зайдіть на сайт http://nabiraem.ru/test і виберіть мову набору, наприклад, російська або англійська. Потім наберіть запропонований текст, причому всі помилки треба буде оперативно виправляти. Система сама вважатиме швидкість набору тексту і кількість помилок. Тут же можете спробувати виміряти швидкість друку в ігровій формі, для цього зареєструйтесь на сайті. Натиснувши посилання «Змагання по набору», ви побачите кілька учасників і будете змагатися з ними в реальному часі (при цьому проміжні результати можна побачити у вигляді пересування машинок «Формули 1»).
2
Якщо вам не подобається друкувати текст, запропонований програмою, ви можете перейти за посиланням http://gogolev.net/kb/. Тут протягом хвилини друкуйте будь-який вподобаний вам текст, можна вибрати вірш по пам'яті або на ходу вигадувати фрази. Ця програма не вважає помилок, а просто враховує кількість набраних символів, тому якість тексту залишається на вашій совісті.
3
Щоб програма для визначення швидкості набору завжди була під рукою, незалежно від наявності інтернету, скачайте безкоштовну версію на свій комп'ютер.
4
Якщо такий спосіб вас не влаштовує, спробуйте застосувати старовинний метод. Виберіть будь-який текст, порахуйте кількість знаків у ньому. Для цього скопіюйте його в програму Word, подивіться кількість знаків без пробілів в розділі «Сервіс», вибравши в меню «Статистика». Підрахувати кількість знаків можна також за допомогою програми Open Office, в розділі «Файл». Засічіть час за допомогою секундоміра і почніть друкувати. Як тільки текст скінчиться, відразу вимкніть секундомір. Потім витрачений час переведіть в секунди, враховуючи, що в одній хвилині 60 секунд і розділіть кількість знаків в тексті на отримане число. Таким чином ви дізнаєтеся кількість ударів в секунду. Помноживши це число на 60, ви отримаєте кількість знаків в хвилину.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=jehftxxJoq8
Зверніть увагу
Нормативи швидкості письма для учня: від 90 до 140 знаків в хвилину - оцінка «3», від 140 до 180 знаків - оцінка «4», понад 180 знаків - оцінка «5». Для професіоналів вважається нормальною швидкість 350-400 знаків в хвилину. Рекорд - близько 750 знаків.
Серед всіх характеристик принтера немаловажний фактор - це швидкість друку пристрою. Особливо це актуально, коли слід роздрукувати дуже багато сторінок. Швидкість друку принтера потрібно знати, якщо ви хочете роздрукувати певну кількість сторінок, і потрібно розрахувати загальний час. Наприклад, якщо вам буде потрібно відлучитися, поки принтер друкує, і займатися своїми справами.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - принтер.
Інструкція
1
Перший спосіб дізнатися швидкість друку принтера - це просто переглянути його технічні характеристики. Серед них має бути і швидкість друку. Вона вказується окремо для кольорового друку і звичайною. Як правило, це кількість сторінок формату А4, які принтер роздруковує за одну хвилину.
2
Але також слід враховувати, що це тільки приблизний показник. Особливо це актуально для кольорового друку. Взагалі, швидкість кольорового друку - це дуже умовний показник, який може змінюватися від багатьох факторів, а от показник швидкості чорно-білого друку більш наближений до реального числу. Також врахуйте, що, як правило, середня швидкість друку, яку вказують розробники принтера, трохи завищена.
3
Якщо у вас немає технічної документації до вашої моделі принтера, то ви просто можете зайти на офіційний сайт компанії розробника вашого друкувального пристрою і вже там переглянути його технічні характеристики. Серед них має бути і швидкість друку принтера.
4
До кожної моделі принтера додається певне програмне забезпечення. Коли ви запускаєте друк, повинна з'явитися інформація про друк поточної сторінки, а також про кількість сторінок, які принтер віддрукує в поточному режимі за одну хвилину. Деякий програмне забезпечення навіть показує інформацію про загальний час, необхідному для роздруківки всіх поточних сторінок.
5
В крайньому випадку, ви можете перевірити швидкість друку найпростішим способом, а саме - просто порахувати кількість сторінок за одну хвилину. Незалежно від шрифту, швидкість друку чорно-білих сторінок приблизно однакова. Але з печаткою кольорових сторінок це не пройде (як вже зазначалося вище, цей показник може змінюватися, залежно від ситуації).
6
Швидкість друку кольорових сторінок залежить від роздільної здатності вашого принтера. Чим вона вища, тим вища якість друку, і, відповідно, нижче її швидкість.