Як відрізнити підроблений мед. Як перевірити мед на цукор.

Якісний мед - справжня панацея від усіх хвороб, тому дуже важливо розрізняти справжній і підроблений продукт. Для цього не потрібно складного обладнання, достатньо простих підручних засобів і уваги.
Вам знадобиться
  • - чай;
  • - тонка дерев'яна паличка;
  • - шматочок хліба;
  • - йод або оцет;
  • - дистильована вода.
Інструкція
1
Заваріть чашку слабкої теплого чай і додайте в нього трохи меду. Якщо мед справжній, якісний, то чай повинен потемніти, але разом з тим, на дні чашці не повинно утворитися осаду.
2
Визначте, чи є в меді крохмаль наступним чином: розчиніть чайну ложку меду в чашці дистильованої води та нанесіть туди 3-4 крапель йоду. Вода посиніє, якщо в меді був крохмаль.
3
Перевірте, чи немає в меді крейди: капніть пару крапель оцтової есенції в чашку з розчином води і меду. Подивіться на розведений у воді мед, перш ніж додавати туди йод або оцет: розчин підробленого меду швидше за все буде каламутним і райдужно переливатися, через короткий проміжок часу на дні склянки з'явиться осад.
4
Визначте, чи не розбавлений чи недозрілий мед цукровим сиропом. Занурте в мед шматочок хліба на 8-10 хвилин, після чого дістаньте хліб і покладіть на блюдце. Якщо через 8-10 хвилин мед затвердіє, то він якісний, а якщо навпаки, розм'якшиться, то це не мед, а цукровий сироп.
5
Занурте в банку з медом тонку дерев'яну паличку (підійде шпажка) і повільно вийміть. Якщо мед справжній, то він буде тягнутися за паличкою безперервної, поступово стоншується ниткою, а перервавшись, нитка опуститься, утворивши на поверхні меду горбок. Підроблений мед буде стікати з палички і капати, утворюючи бризки, немов рідкий клей.
6
Придивіться до меду уважно, можете навіть на світло - підроблений мед, в складі якого є цукор, крохмаль тощо стає мутним, на дні ємності утворюється осад.
7
Понюхайте мед. Справжній має запашний аромат, а підроблений - майже нічим не пахне, хіба що солодкістю, цукром. Розітріть трохи меду між пальцями: справжній легко розітреться і вбереться в шкіру. Підроблений же має грубу структуру, на шкірі залишаться грудочки.
8
Розжарте шматочок дроту з нержавіючої сталі, опустіть в мед і відразу ж вийміть. Якщо дріт залишиться чистою - мед справжній. Якщо до неї прилипне чужорідна маса - то підроблений.
9
Зверніть увагу на колір меду: якщо він неприродно білий, то перед вами так званий «цукровий мед». Бджіл, які його зробили, не вивозили для збору нектару, а просто годували цукром.
подделиванія купюр займаються так звані фальшивомонетники. Суть їх злочинної діяльності полягає в масштабному друкуванні грошей і збуті їх в магазинах та інших торгових точках. Людина, яка не особливо знайомий з відмітними рисами справжніх купюр, може попастися на таку вудку. Саме тому всім важливо знати, як розрізняються справжні і підроблені купюри .
Інструкція
1
Зображення водяних знаків на підроблених купюрах часто спотворене. Іноді водяні знаки зовсім відсутні, але найчастіше виконуються не особливо акуратно.
2
На імітації захисної металевої нитки не видно кордонів полімерної основи, а текст «100 ЦБР» відтворюється тільки в прямій і перевернутої позиції.
3
Кольорове виконання емблеми Банку Росії при найближчому розгляді купюри під прямим і гострим кутом не відповідає колірному виконанню тієї ж емблеми на справжніх купюрах. Під збільшенням можна помітити, що емблема на фальшивій купюрі складається з тонких і паралельно розташованих штрихів.
4
Нерідко трапляється, що зображення на обох сторонах підробки на просвіт не поєднуються. Таку купюру можна тут же порвати, а збувальників відплатити по заслугах.
5
Оглядаючи справжню купюру, можна помітити в правому нижньому куті на лицьовій стороні банкноти дві літери РР (що значить - російський рубль). Якщо дивитися на них на просвіт під одним кутом, то напис буде світлою, а фон - темним. Якщо ж кут огляду поміняти, то фон посвітлішає, а букви стануть темніше. Це кіп-ефект, відсутній на підроблених купюрах.
6
Мікроперфорація числа «1000» на купюрі в правій її частині утворюється з отворів малого діаметра, а видимої стає на просвіт. На фальшивій купюрі перфорація утворюється методом проколювання голкою, тому на звороті отвори шорсткуваті на дотик.
7
Під ультрафіолетовим випромінюванням серійний номер справжніх банкнот підсвічується червоним, фальшивих - не світиться зовсім. Під тим же самим випромінюванням світло-зелені та червоні захисні волокна на справжніх купюрах люминесцируют червоним і жовтувато-зеленим світлом, на фальшивих - НЕ люминесцируют червоним або взагалі не світяться. В інфрачервоному випромінюванні можна побачити на екрані детектора весь малюнок підробленої банкноти. Справжні банкноти відображуються лише частково.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=0HcCNnr7pK0