Як нарахувати аванс. Як нараховуються гроші на картку.

Грошові виплати робітникам повинні нараховуватися і виплачуватися 2 рази на місяць. Якщо на вашому підприємстві так не відбувається, то це пряме порушення трудового законодавства. Отже, аванс обов'язково потрібно нараховувати. Робити це можна різними способами.
Інструкція
1
Нараховувати щомісячно фіксовану суму авансу для всіх робітників. За цією схемою, в кінці місяця потрібно розрахувати суму, що залишилася, додати до неї премію і грошові винагороди, відняти суму податку і додати суму районного коефіцієнта.
2
Аванс ніколи не може перевищувати половини тарифної ставки даного працівника. Тому можна нараховувати половину тарифної ставки за минулий місяць. Отже, сума авансу кожного окремо взятого робітника буде різною. В кінці місяця, розрахувати суму, що залишилася, додати премію і грошові винагороди, суму районного коефіцієнта і від отриманої суми відняти суму податку за весь місяць.
3
Можна розрахувати і по третій схемі. Для цього потрібно нараховувати аванс в сумі половини зарплати, додати суму районного коефіцієнта за половину місяця і відняти суму податку за половину місяця. При нарахуванні заробітної плати, потрібно вчинити аналогічним методом. Тільки в цьому випадку потрібно спочатку додати до отриманої суми грошові винагороди і премію. Тільки після цього відняти суму податку.
4
Якщо працівник написав заяву про оформлення додаткового авансу, то його можна нараховувати, якщо сума за раніше відпрацьовані дні, з урахуванням вже отриманого авансу і вирахуванням податку, дозволяє це зробити.