Як запустити програму з робочого столу.

Самий зручний і швидкий спосіб отримати доступ до додатка - це запуск програми з робочого столу. При цьому немає необхідності відкривати диски або папки. Все, що вам буде потрібно - це всього лише подвійне клацання лівої клавіші мишки, і обрана вами програма буде запущена.
Інструкція
1
Для початку вам потрібно відкрити системний диск вашого вінчестера. Системний диск - це той, на якому встановлена операційна система (за замовчуванням диск С). Якщо ви відкриваєте його вперше і при цьому використовуєте ОС Windows ХР, то з'явиться повідомлення, що на диску знаходяться потрібні для роботи операційної системи файли, міняти вміст яких не можна. Насправді нічого страшного, адже експериментувати з файлами системи ніхто не буде. У Windows 7 і Vista таке повідомлення з'являтися не буде.
2
На цьому диску вам потрібно знайти папку Program Files. Саме в цю директорію за замовчуванням встановлюються всі програми. Відкрийте її, і ви побачите кореневі папки програм. У цьому списку знайдіть папку з назвою додатка, який ви хочете запускати з робочого столу.
3
Відкрийте її і знайдіть виконуваний файл. Саме за допомогою нього запускається програма. Сам файл приблизно це назва програми (часткове або повне), а в кінці імені цього файлу пишеться його розширення (розширення виконуваних файлів - Exe).
4
Натисніть по виконуваного файлу правою кнопкою мишки, після чого наведіть курсор на рядок «Відправити». З'явиться додаткове меню. В цьому меню виберіть «Робочий стіл, створити ярлик». Тепер на робочому столі знаходиться ярлик швидкого запуску програми.
5
Ім'я ярлика повністю повторює ім'я виконуваного файлу, тому якщо воно вам здається не естетичним, наприклад, ви не хочете, щоб на ярлику вказувалося розширення Exe, то ви можете перейменувати його в будь-який зручний для вас назву. Тепер програму можна запустити подвійним лівим клацанням мишки.
6
Каталог С Program Files - це каталог за замовчуванням. Якщо в процесі установки програми ви змінили його, то це означає, що шукати кореневу папку програми потрібно в тому каталозі, який ви вибрали для його установки.