Як переводити в готівку кошти.

Будь-якому підприємству періодично необхідно знімати кошти зі свого розрахункового рахунку. Готівкові гроші витрачаються на оплату праці працівників, господарські потреби, розрахунки з постачальниками і т.д. Для того щоб зняти гроші з розрахункового рахунку, необхідно заздалегідь підготувати пакет банківських документів. Як же зняти гроші з розрахункового рахунку підприємства?
Вам знадобиться
  • - документ, що засвідчує особу;
  • - чекова книжка;
  • - довіреність на право зняття грошей з розрахункового рахунку.
Інструкція
1
Отримайте вказівку від керівництва про зняття грошових коштів з розрахункового рахунку. Розпорядження може бути віддано як керівником компанії, так і особою, відповідальною за фінансову діяльність.
2
Заповніть чек на отримання грошових коштів. Чекова книжка є документом суворої звітності, тому відповідально і уважно поставтеся до заповнення чека. Якщо у вас недостатньо досвіду в заповненні цього документа, скористайтеся зразком, попередньо взятим в обслуговуючому вашу компанію банку.
3
Якщо сума, яку передбачається перевести в готівку, перевищує 30 тисяч рублів, за добу до зняття готівкових грошей зателефонуйте в банк і зробіть заявку на резервування необхідної вам суми.
4
Прийдіть в банк із заповненим чеком. Зверніться до фахівця, який займається обслуговуванням юридичних осіб. Надайте йому чек, документ, що засвідчує вашу особу. У випадку якщо ви не маєте права першого або другого підпису, заздалегідь оформите на підприємстві довіреність на право зняття грошових коштів з розрахункового рахунку.
5
Дочекайтеся, поки банківський службовець не перевірить правильність заповнення чека, ідентифікує вашу особистість і поставити на документі візу.
6
Дочекайтеся, поки контролер не затвердить видачу готівки. Отримайте у нього чек з маркою контролю.
7
Зверніться в касу банку. Надайте касиру чек, отримаєте готівку.
Зверніть увагу
Ні в якому разі не викидайте зіпсований чек. Цей документ повинен бути оформлений як бракований, підшитий до документації і зданий в архів.
Корисна порада
Якщо чек буде заповнений не за правилами, вам відмовлять в знятті грошових коштів. Тому заздалегідь озаботьтесь тим, щоб мати в запасі порожній підписаний і проштампований чек. Таким чином, ви зможете заповнити його прямо в банку і заощадити час на поїздку в офіс за новим чеком і назад.