Як відформатувати флешку.

Форматування повністю видаляє всю інформацію з вашої флешки. Якщо на ній є віруси, то простого видалення всіх файлів недостатньо. Потрібно відформатувати USB-пристрій. І тільки тоді можна бути впевненим, що всі віруси були знищені. Також за допомогою форматування можна змінити файлову систему флеш-накопичувача.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер;
  • - флешка;
  • - утиліта HP USB Disk Storage Format Tool.
Інструкція
1
Один з найпростіших способів форматування флешки - системний. Вставте накопичувач в комп'ютер. Натисніть по його значку правою кнопкою мишки. З'явиться контекстне меню. В цьому меню виберіть "Форматувати". Спливе вікно, в якому можна задати всі необхідні параметри форматування. Якщо ви хочете змінити файлову систему, то, відповідно, слід знизу під рядком «Файлова система» натиснути лівою кнопкою мишки, після чого вибрати потрібну.
2
Далі в розділі «Спосіб форматування» встановіть прапорець навпроти рядка «Швидке, згладжування» і натисніть «Почати». З'явиться повідомлення, що в процесі форматування будуть знищені всі дані. Натисніть OK. Розпочнеться процес форматування. Його швидкість залежить від вашої флешки і від кінцевої файлової системи. Зазвичай цей процес займає не більше хвилини. Під час операції форматування не можна витягувати пристрій з комп'ютера. У разі якщо система зависне, то просто перезавантажте комп'ютер за допомогою кнопки на панелі корпусу.
3
Також можна скористатися спеціальними утилітами для форматування флеш-накопичувачів. Наприклад, дуже проста у використанні утиліта називається HP USB Disk Storage Format Tool. Вона безкоштовна. Розпакуйте архів. Встановіть програму на жорсткий диск комп'ютера.
4
Запустіть HP USB Disk Storage Format Tool. Далі в рядку Device виберіть вашу флешку. Якщо до комп'ютера підключена тільки одна флешка, то вона буде відображатися автоматично. При підключенні картридера можна вибрати всі пристрої, які на даний момент на ньому є. Після цього виберіть файлову систему. Далі натисніть «Старт» і чекайте завершення операції форматування.
5
Також можна відформатувати флешку за допомогою командного рядка. Для цього в ній введіть команду Format і букву флешки, наприклад, Format F. Може знадобитися ввести пароль адміністратора, якщо такий встановлений.