Як завантажити програму з флешки.

Напевно, у кожного користувача є найбільш затребувані програми. І, звичайно ж, дуже хотілося б, щоб вони були завжди під рукою. Для цього потрібно всього лише встановити додаток на флешку. У цієї процедури є своя специфіка, яка відрізняється від звичайної установки програми на жорсткий диск комп'ютера.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер;
  • - флешка;
  • - софт для флешки Portable soft;
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Все повні версії програм, які встановлюються на жорсткий диск комп'ютера, прописуються в його реєстрі. На стандартну флешку такі програми просто не встановляться без спеціальних операцій. Потрібно перетворювати флешку на завантажувальну, міняти багато параметрів. І не факт, що все вийде. Але є інший варіант, а саме використання спеціального софту, який не потребує повному інсталлірованія. Саме на його прикладі і буде розглянута процедура установки і завантаження програм з флешки.
2
Цей спеціальний софт називається Portable soft. Щоб знайти його в інтернеті, вам спершу слід прописати програму, яка вам потрібна, і після цього додати Portable soft. Наприклад, якщо вам потрібно скачати Office, то в пошуковику, відповідно, наберіть «Скачати Office, Portable soft». Або ж можна зайти на сайти, на яких є Portable soft-програми, і пошукати потрібний додаток безпосередньо на такому сайті. Після того як програма буде знайдена, скачайте її. При необхідності розпакуйте архів.
3
Дистрибутив програми - це всього лише один файл. Важить він, звичайно, набагато менше повноцінної версії програми. Розмістіть цей файл на ваш флеш-накопичувач. Більше вам нічого робити не потрібно. Просто натисніть по файлу на флешці подвійним лівим клацанням мишки, і додаток буде запущено. Деякі програми з флешки працюють трохи повільніше, особливо це стосується антивірусів. Також в більшості додатків типу Portable soft доступні тільки найнеобхідніші функції. За рахунок такої спрощеності і з'являється можливість не проводити інсталяцію програми.
4
Таким чином, ви можете зберігати на вашому флеш-накопичувачі відразу всі найнеобхідніші вам програми і дуже швидко їх завантажувати в будь-який момент. Практично всі програми мають свій аналог Portable soft.