Як обслуговувати сайт.

Для установки і обслуговування веб-сайту потрібно розуміння кілька ключових елементів, у тому числі реєстраторів доменів, серверів доменних імен (DNS), мов програмування, баз даних, оптимізації і протоколу передачі файлів (FTP). Насправді, це зовсім не складно.
Інструкція
1
Зареєструйте доменне ім'я в одного з інтернет-реєстраторів, наприклад, Network Solutions або GoDaddy. Подовжуйте реєстрацію хоча б раз. Це запобіжить випадкову втрату вашого домену. Ціни за цю послугу різні.
2
Знайдіть перевіреного хостинг-провайдера за ключовим словом «хостинг». Складіть список вимог, які потрібні для вашого сайту, і зверніться безпосередньо до представника хостингу. Зверніть увагу, що деякі служби можуть не підтримувати такі необхідні параметри, як мова програмування (PHP, C ++, ASP), бази даних або електронні платежі, забезпечувати належний рівень безпеки. Виберіть хостинг, який щодня створює резервні копії веб-сайту. У разі відмови сервера ваші резервні копії файлів допоможуть відновити сайт, в іншому випадку вся інформація буде безповоротно втрачена.
3
Зареєструйте DNS для вашого домену. Якщо ви не знаєте, як це зробити, зверніться у свого реєстратора або хостинг-провайдеру. Проіндексує веб-сайт в пошукових системах.
4
Зробіть резервну копію всіх активних файлів на сайті, які ви збираєтеся періодично змінювати. Якщо нові версії файлів викликатимуть помилки, ви будете мати вихідний варіант в якості резервного. Завантажте веб-файли через FTP за допомогою одного з додатків, наприклад, CuteFTP або CPanel. Це дозволить вам міняти вміст сайту, навіть не відкриваючи браузер.
5
Вивчіть журнал помилок, розташований на панелі управління (CPanel), щоб знайти проблемні області сторінки. Передайте хостинг-провайдеру всі повідомлення про помилки.
6
Змінюйте і додавайте новий контент на сайт якнайчастіше, інакше швидко втратите лідируючі позиції в пошукових системах. Сайти з постійно оновлюваних вмістом завжди займають верхні місця в пошуку.