Як змінитися самому і змінити своє життя. Як мені змінитися.

У житті будь-якої людини рано чи пізно настає момент, в який він розуміє, що потрібно щось змінювати у своєму житті. Але найчастіше зміни зовнішні є результатом змін внутрішніх, тому починати потрібно зсередини.
Інструкція
1
Проведіть аналіз. Перш ніж вам щось змінювати в собі і своєму житті, потрібно зрозуміти, що ж саме відбувається не так. Можливо, ви просто жили останнім часом в напруженому графіку і вибилися з сил. Тоді якісного відпочинку буде достатньо. Але якщо ж вас давно гнітить певний фрагмент вашого життя, то потрібно робити рішучі дії. Тому визначитеся з напрямом ваших зусиль - задайте їм вірну траєкторію.
2
Змініть ставлення. Для того щоб досягти успішного результату, потрібно об'єктивно дивитися на обставини. Замість того щоб журитися як все погано, чітко сформулюйте, як можна поліпшити відбувається. Що ж стосується змін внутрішніх, то необхідно розуміти, що відразу все добре не буде. Тому після першого провалу не варто опускати руки, а потрібно підніматися і йти далі.
3
Знайдіть порадника. Ним може бути чесний і вірний друг, який знає вас не один рік і який з готовністю підтримає ваше прагнення змінювати себе і життя. Хоча певну допомогу, а вірніше спрямованість думки, може дати і психолог - він допоможе поглянути на ситуацію здоровим розумом.
4
Розвивайтеся як особистість. Для цього необхідно визначити, яких особистісних якостей вам не вистачає, і постаратися виробити їх. До самим практичним і необхідним можна віднести впевненість у собі та своїх силах, цілеспрямованість, оптимізм, рішучість, дисципліну і терпіння. Маючи їх, ви зможете вносити необхідні корективи у своє життя.
5
Зосередьтеся на процесі. Якщо дозволяти собі часто відволікатися на непотрібне, то можна легко віддалитися від наміченої мети. Тому контролюйте свої досягнення і переконувати в тому, що прямуєте по наміченому шляху і поступово змінюєте життя.
6
Живіть у відрізку сьогоднішнього часу. Іноді корисно обміркувати своє минуле, але лише для того, щоб нагадати навчило воно, і який досвід допомогло придбати. Що стосується майбутнього, то його потрібно планувати. Але замість того, щоб віддаватися мріям, розумно ставити конкретні проміжні цілі і йти до них. Тоді через час зможете оцінити, яких змін ви досягли в собі і своєму житті.