Як назвати свій ресурс.

При відкритті нового інтернет-ресурсу однією з найскладніших проблем стає вибір відповідного назви. Цей процес ускладнюється ще й тим, що більшість односкладових назв доменних імен вже зайняті спритнішими інтернет-стартаперам. Але вихід з положення все ж є.
Вам знадобиться
  • - бренд-бук ресурсу;
  • - перелік тез смислового навантаження назви.
Інструкція
1
Розділіть процес вибору назви на два послідовних етапи: вибір назви для самого ресурсу і вибір доменного імені. У першу чергу необхідно знайти оптимальні варіанти для назви. Необхідно визначити основні цілі і завдання ресурсу, політику створення контенту і стилістику подачі матеріалу. При цьому не має значення, чи носить ресурс комерційний характер, чи ні.
2
Створіть перелік тез для майбутньої назви на підставі прийнятого бренд-бука. Вони повинні окреслювати інформативну та емоційну наповненість майбутнього назви. Чітких обмежень при складанні такого списку немає: це можуть бути іменники і дієслова, імена власні і загальні, вони можуть виражати емоції і відчуття.
3
Зберіть ініціативну групу співробітників, що мають відношення до ресурсу, і проведіть мозковий штурм. Для збільшення ефективності слід заздалегідь роздати всім учасникам завдання по складанню переліку тез. На свій розсуд кожен повинен скласти довільне письмовий опис найголовніших інформативних рис майбутнього назви сайту. Під час мозкового штурму попросіть кожного по черзі зачитати свій список і в рамках колегіального обговорення виберіть найбільш вдалі пропозиції.
4
Підведіть підсумки мозкового штурму і складіть остаточний список тез. На їх основі кожен з членів ініціативної групи повинен скласти перелік імен і назв. Найкраще обмежити число передбачуваних варіантів за кількістю.
5
Зберіть пропоновані списки і спробуйте знайти кілька найбільш підходящих імен. Після цього перевірте, чи вільні такі ж доменні імена, в тому числі і в зоні рф. Якщо точної відповідності ви не знайшли, займайте місце, в іншому випадку спробуйте видозмінити назву сайту за допомогою використання допустимих розділових знаків, цифр замість букв і т.д.