Як перенести файли з однієї папки в іншу. Як перемістити папку winsxs.

Операції копіювання і вставки - найбільш часто використовувані функції менеджерів файлів будь операційної системи. Кожна ОС надає користувачеві можливість робити це кількома способами, використовуючи мишку, клавіатуру або їх комбінацію. Послідовність дій при таких операціях з вмістом цілої папки не надто відрізняється від дій при перенесенні одного окремого файлу.
Інструкція
1
Перейдіть в папку, файли якої потрібно перенести. Якщо вона розміщена на робочому столі, то просто двічі клацніть по її іконці, а якщо ні, то виконайте це ж саме з ярликом «Мій комп'ютер» і по дереву папок у вікні запуститься менеджера файлів перейдіть в потрібний каталог.
2
Виділіть всі файли в папці. Для цього клікніть будь-який з них, а потім натисніть клавіші Ctrl + A (латинська літера). Це ж можна зробити, розкривши випадає "Упорядкувати" над списком папок і вибравши в ньому рядок «Виділити все».
3
Якщо потрібно помістити в іншу папку дублікати файлів, залишивши вміст вихідного фолдера на колишньому місці, то скопіюйте всі виділене - натисніть клавіші Ctrl + C. А якщо потрібно перемістити всі об'єкти, залишивши порожнім вихідний каталог, то використовуйте операцію вирізання - натисніть клавіші Ctrl + X. Обидві ці команди можна вибрати і в контекстному меню, що викликається клацанням правої кнопки миші по виділеній області у вікні Провідника.
4
Перейдіть в той каталог, куди потрібно помістити все скопійоване або вирізане. Клікніть поле в правій панелі Провідника і натисніть сполучення Ctrl + V - ця комбінація клавіш відповідає операції вставки. Можна це ж зробити і за допомогою відповідного рядка в контекстному меню. На цьому процедура перенесення файлів з однієї папки в іншу буде завершена.
5
Замість комбінації операції вирізки і вставки можна використовувати механізм перетягування - просто перемістіть попередньо виділені файли за допомогою лівої кнопки миші на іконку потрібної папки. Якщо вихідний і кінцевий фолдери розміщені занадто далеко один від одного в ієрархії каталогів, то можна кожен з них відкрити в окремому вікні і скористатися будь-яким з описаних механізмів (перетягування або копіювання і вставки).
Зверніть увагу
У вас повинні бути права здійснювати операції видалення і вставки в вихідному і кінцевому каталозі, інакше система видасть повідомлення про помилку.