Як змінити розмір фільму. Як змінити формат фільму.

Деякі люди воліють переглядати відео за допомогою портативних плеєрів або подібних пристроїв. У таких випадках рекомендують заздалегідь змінювати розмір відеофайлу і його якість.
Вам знадобиться
  • - Total Video Converter.
Інструкція
1
Для швидкої зміни параметрів відео скористайтеся програмою Total Video Converter. Якщо ви не плануєте користуватися їй постійно, то скачайте демо-версію цієї утиліти. Встановіть TVC на комп'ютер і перезавантажте його. Увімкніть цю програму.
2
У меню, знайдіть кнопку «Нова задача» і натисніть її. У розгорнулося меню виберіть пункт «Імпорт файлу». Виберіть потрібний відеофайл, клікнувши по ньому лівою кнопкою миші. Через деякий час відкриється нове меню. Встановіть галочку поруч з пунктом "Використовувати вбудований декодер». Тепер виберіть формат відео, в який необхідно перекодувати даний файл. У робочому меню вони розподілені на певні типи. Для зниження якості зображення та зменшення розміру файлу виберіть формат Lossless Avi.
3
Пересуньте повзунок у верхній частині меню в положення «Низька якість». Після вибору формату ви повернетеся в головне меню програми. Знайдіть пункт «Кінцевий файл» і виберіть папку, в яку буде збережений створений відеофайл. Після завершення підготовки параметрів натисніть кнопку «Конвертувати зараз». Підтвердіть запуск процесу і дочекайтеся його завершення.
4
Перевірте якість отриманого відео. Якщо ви не можете запустити його за допомогою звичайного плеєра, то застосуйте програму Total Video Player. Зазвичай подібні проблеми виникають при створенні 3GP-відео або інших форматів, призначених для відтворення на мобільних пристроях.
5
Якщо ви хочете вирізати непотрібні фрагменти запису, то використовуйте пункти «Точка старту» і «Точка завершення». Це дозволить створити відеофайл, що складається з окремого фрагмента вибраного відео. За допомогою програми TVC ви також можете витягти музику з відеофайлів. Для цього виберіть один з музичних форматів.