Як спіймати слона.

Розводити слонів не так вигідно, як ловити, приручати і дресирувати диких. Ці тварини за своєю природою миролюбні істоти, тому проблем з їх вихованням зазвичай не виникає.
Вам знадобиться
  • - дресирована слониха;
  • - клітина.
Інструкція
1
Щоб зловити слона, у вас повинна бути вже дресирована слониха. Встановіть дуже велику клітку в місці проживання слонів. Посадіть в цю клітку вашу дресировану слониху, але буде краще, якщо ви посадите двох або трьох особин. Кілька слоних залучать більше уваги, ніж одна. Чим більше тварин буде в вольєрі, тим спокійніше буде себе почувати спійманий звір. Він буде оточений родичами, які, можливо, пояснять на своїй мові слону, що він у безпеці і нічого поганого з ним не станеться.
2
Тепер залишається тільки чекати. Через деякий час запах нових в цих місцях слоних приверне увагу інших тварин. Коли хто-небудь з них увійде в клітку, закрийте її. Однак не кожен слон підійде для дресирування. Маленькі і занадто молоді слоненята залежать від матері, та й мама-слон буде тужити за розлученій з нею дитині. Дитинчат випускайте. Вагітних і слоних зі слоненятами теж відправляйте на волю, вони зараз нездатні сприймати навчання.
3
Занадто дорослі і старі тварини не піддадуться дресируванню і вихованню, це вже повністю сформовані особистості. Ідеальний вік для обучаемого дикого слона - 20 років. Спіймана тварина бажано приспати снодійним, щоб його транспортування пройшла більш спокійно і для людей, і для самих слонів. Якщо ж з якихось причин снодійне вам недоступно, або на дикого звіра воно не подіяло, спійманого слона прив'язують між тренованими.
4
Тварина буде більш охоче йти поруч зі своїми родичами. Якщо ж звір впирається і активно не бажає підкорятися людям, спробуйте погодувати його. Цим ви дасте слону зрозуміти, що не бажаєте йому зла і не заподіє шкоди. Але якщо і після цього тварина відмовляється слухатися, вам доведеться все ж де-небудь дістати транквілізатор. Або ж випустіть невгамовного звіра і спробуйте зловити більш спокійного.