Як зав'язати вузол Принц Альберт.

Вузол «Принц Альберт» має другу назву - «подвійний простий». Це один з найпопулярніших на сьогодні вузлів. Він прекрасно підходить до будь-якого типу краваток, відмінно поєднується з комірами будь-якої форми, легко зав'язується на краватках самої різної довжини і густини. Хоча спочатку призначався для виробів з тонкого шовку.
Інструкція
1
Накиньте краватку на шию швом вниз. Широкий кінець звисає справа. Вузол зав'язується широким кінцем, тому він повинен бути в два рази довше вузького.
2
Широкий кінець накиньте поверх вузького, потім проведіть під ним і оберніть навколо. Тепер вузький кінець обгорнутий широким один раз. Широкий кінець розташований горизонтально справа наліво, шов дивиться вниз.
3
Ще раз оберніть вузький кінець широким і не натягуйте дуже сильно. Загорніть широкий кінець всередину і Протягніть знизу вгору в шийну петлю. Просуньте широкий кінець в петлю, залишену після другого обороту. Тягніть його вниз правою рукою, а пальцями лівої руки утримуйте вузол, щоб перший оборот не змістився і не виліз з-під другого. Петлі обох оборотів повинні лежати рівно один на одному, тільки в цьому випадку краватку буде мати правильну форму.
4
Розправте краватку, щоб він не кривився на місці входу в петлю. Це часто відбувається, коли вузол зав'язується на широкому краватці з м'якої тканини. В цьому випадку вузол виглядає дуже неакуратно. Якщо краватка і раніше морщиться, поправте петлю другого обороту, зменшіть її натяг.
5
Акуратно затягуйте широкий кінець. Пальцями лівої руки притримуйте вузол і одночасно формуйте його, щоб був щільним. Затягуючи вузол, стежте, щоб тканина краватки ніде не морщилася і не утворювала складки.
6
Утримуючи лівою рукою вузол, потягніть правою рукою за вузький кінець краватки і підтягніть вузол до шиї. Розправте шийну петлю. Для цього можна злегка розтягнути кінці краватки в місці входу в вузол.
7
Розправте вузол і, при бажанні, зробіть маленьку складку. Вузол повинен мати форму перевернутої витягнутої в висоту трапеції.
8
Зверніть увагу: широкий кінець краватки повинен діставати пряжки брючного ременя. Погано виглядає як занадто короткий краватку, так і краватку, що бовтається в районі ширінки брюк. Якщо у вас не вийшло зав'язати краватку на належному рівні, розпустіть вузол і перев'яжіть його, зробивши поправку на довжину.
Корисна порада
На багатьох краватках з боку шва пришитий шматочок тканини з ім'ям виробника. Врахуйте, що ця петелька не призначена, щоб засовувати в неї вільний вузький кінець. Якщо він вам дуже заважає, заховайте його всередину сорочки, простягнувши між гудзиками, а петельку залиште в спокої.
Зав'язування вузла однією рукою - чудове і ефектний прийом, який можна продемонструвати на вечірці або в невеликій дружній компанії. Цей трюк вимагає спритності рук і точності рухів.
Інструкція
1
Виберіть мотузку. Далеко не на будь-який з них можна зав'язати вузол однією рукою, тому важливо не помилитися у виборі. Мотузка обов'язково повинна бути довгою, не менше 50 см. Краще зав'язувати вузол на капронової мотузці, оскільки вона швидко і легко змінює форму. Тренуйтеся на одному і тому ж шматку, щоб у присутності глядачів трюк вийшов добре.
2
Розімніть пальці рук, зробіть кілька легких вправ. Наприклад, стискати і розтискати кулаки, робіть кругові рухи кистями рук і пр. Саме від спритності рухів рук залежить успіх трюку.
3
Візьміть мотузку і складіть її вдвічі. Обидва кінці тримаєте в одній руці. Зверніть увагу на те, що кінці повинні розташовуватися особливим чином: один - між вказівним і великим пальцями, а другий - між вказівним і середнім. Кінці мотузки при цьому повинні стикатися, утворюючи хрест. Кінець, який затиснутий між вказівним і великим пальцями, виявиться перед іншим кінцем, перекриваючи його.
4
Злегка підкиньте мотузку, щоб її середня частина піднялася вгору. Потім швидко киньте вказівним і великим пальцями перший кінець мотузки в петлю. Другий кінець повинен залишитися у вас в руці. Якщо все зробили правильно і досить швидко, на вільно що висить кінці мотузки з'явиться вузол. Якщо трюк не вдався з першого разу, не зневіряйтеся, просто спробуйте знову.
5
Повторюйте трюк доти, поки не почне виходити дійсно добре. Щоб навчитися ефектно і красиво зав'язувати вузол однією рукою, доведеться багато тренуватися. Регулярно відпрацьовуйте трюк будинки, розвиваючи спритність рук і відточуючи руху, і в результаті навчитеся виконувати його бездоганно.