Як встановити телеантен. правила установки разветвителей на телеантену.

В деяких випадках немає можливості підключитися до кабельного або супутникового телебачення. У зв'язку з цим для перегляду телеканалів і отримання якісного сигналу необхідно придбати і встановити спеціальну телеантену. Зробити це можна самостійно, тому немає необхідності у виклику майстра.
Інструкція
1
Виберіть телеантену. Для цього необхідно дізнатися, які телеканали транслюються в вашому населеному пункті і на яких діапазонах мовлення. Останній параметр представлений в трьох варіантах: перший метровий, другий метровий і дециметровий. Найкращим вибором буде та телеантена, яка приймає сигнали всіх трьох діапазонів. Уточніть дану можливість у продавця або прочитайте в інструкції до пристрою.
2
Придбайте обрану модель телеантени в спеціальному магазині або на радіоринку. Тут же купите кабель зниження потрібної довжини і штекер для підключення до телевізора.
3
Визначте місце, куди будете встановлювати телеантену. Як правило, її розташовують на даху. Закріпіть в обраному місці кронштейн кріплення опори. Якщо у будинку залізна покрівля, то підкладіть під конструкцію відповідного розміру гуму, яку можна прибити цвяхами або прикрутити шурупами.
4
Відкрийте передпідсилювач телевізійного сигналу на телеантен. Зачистіть зовнішню ізоляцію кабелю. Вставте провід в спеціальний отвір і затисніть за допомогою викрутки центральні контакти. При цьому екрануюча плівка повинна розташуватися під хомутиком. Затисніть його, стежте, щоб оплетка не стикалася з контактами центрального проводу. Закріпіть на опорну щоглу телеантену.
5
Встановіть опорну щоглу у вертикальне положення. Телеантена повинна бути направлена в бік найближчого телецентру. За допомогою дроту або ізоляційної стрічки закріпіть до неї кабель зниження, який простягніть на горище будинку через спеціально зроблений отвір, яке закладіть герметиком.
6
Простягніть кабель в сторону вікна і зробіть в стіні невеликий отвір відповідного розміру. Заведіть кінець кабелю в будинок і проведіть до місця розташування телевізора.
7
Зачистіть що знижує кабель і підключіть до штекера. Після цього підключіть його до телевізора. Налаштуйте телеканали і насолоджуйтеся переглядом.