Як лікувати підвищений пролактин.

Пролактин виробляється в гіпофізі і відіграє важливу роль в роботі репродуктивної системи. Підвищення гормону може бути викликано різними причинами. Поставити діагноз гиперпролактинемия може тільки лікар на підставі аналізів крові на рівень гормонів.
Вам знадобиться
  • - фармацевтичні препарати.
Інструкція
1
Якщо вам поставили діагноз гіпорпролактінемія, в першу чергу необхідно з'ясувати причину підвищеного рівня пролактину. Високий рівень гормону може бути пов'язаний з пухлинами гіпофіза, захворюваннями щитовидної залози, з нирковою недостатністю, із захворюваннями печінки, з полікістозом яєчників. Також рівень пролактину підвищує прийом нейролептиків, гіпотензивних препаратів, антидепресантів, естрогенів, простагландинів, аборт, останній триместр вагітності та годування груддю.
2
Лікування буде направлено на усунення основної причини підвищення рівня пролактину. Всі препарати, що сприяють гиперпролактинемии, доведеться скасувати або замінити іншими, не підвищують пролактин. Всі захворювання необхідно лікувати.
3
Поряд з усуненням основної причини вам призначать похідні ріжків: «Бромокриптин», «Перголід», «лізурид», «Лисен». Найбільш доступним і найчастіше призначається є «Бромокриптин». Лікар може порекомендувати приймати його в дозах 1,5-2,5 мг 2-3 рази на день. Курс прийому залежить від ваших об'єктивних скарг і результатів обстеження. Курс лікування тривалий і може зайняти від 6 місяців і більше.
4
Препарати спеціально для зниження рівня пролактину не належать до похідних ріжків і переносяться набагато краще, ніж зазначені кошти. Тому вам можуть призначити «Сандоз», «Норпролак», «Квінаголід». Прийом починають з дози 25 мг і поступово збільшують до оптимально переноситься, зазвичай до 100 мг на добу. Потім дози поступово знижують.
5
Після лікування ви повинні пройти повторне обстеження через один і три місяці. Якщо результати аналізів показали, що пролактин в нормі, терапію можна припинити. Якщо пролактин знову почав підвищуватися, необхідно пролікуватися повторно.