Як зробити фігуру красивою.

Кожна дівчина мріє мати ідеальну фігуру. Але щоб таку мрію перетворити в реальність, необхідно не тільки займатися спортом, виконувати масаж, дотримуватися дієти, але і в першу чергу, почати слідувати здоровому способу життя.
Вам знадобиться
  • Виконання фізичних вправ, заняття танцями, складання правильного раціону харчування, доглядають кошти для тіла, масаж, відвідування лазні.
Інструкція
1
Щоб фігура завжди була красивою, необхідно постійно підтримувати м'язи і шкіру тіла в тонусі. Для цього необхідні заняття фітнесом. За допомогою фітнесу дівчина може вибрати програму занять, відповідну саме для вирішення її проблем з фігурою. Регулярні заняття допоможуть придбати прес, рельєфність на кінцівках, навчать добре рухатися. Аквааеробіка є хорошим способом спалювання жирів і усунення целюліту.
2
Також хорошим способом покращити свою фігуру вважаються заняття танцями. Східні танці допомагають підкоригувати живіт - роблять його більш плоским. Дівчата, які хочуть зробити стегна більш пружними, підійдуть латиноамериканські танці. Ну, а бальні танці поліпшать поставу і навчать красиво рухатися.
3
Зробити фігуру красивою допоможуть і SPA-процедури. Використання мінеральної, морської води, грязей, солі і лікувальних рослин, допоможуть позбутися целюліту, зроблять шкіру більш ніжною і пружною.
4
Відвідування лазні з процедурою антицелюлітного масажу, не буде зайвим для поліпшення фігури. Проте, такий спосіб корисний тільки для тих, у кого немає протипоказань на відвідування лазні і сауни.
5
Якщо необхідно зробити фігуру красивою, то без обмеження в харчуванні не обійтися. Необхідно ретельно продумати раціон харчування, найкраще виключити все жирне, солодке, борошняне і гостре. Також, потрібно відмовитися від їжі на ніч.
6
Найголовніше - необхідно вірити в те, що ви гарна і фігура у вас чудова, тоді підтримувати свою зовнішність в ідеальному стан буде набагато легше і приємніше.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=cTt4Zd1pR2I
Корисна порада
Для того, щоб фігура була красивою, потрібно поєднувати фізичне навантаження з правильним харчуванням, і любов'ю до своєї зовнішності.