Як відкрити системний диск.

Системним диском прийнято іменувати том, що містить операційну систему. За замовчуванням в операційній системі Microsoft Windows таким томом є диск С.
Інструкція
1
Викличте головне меню операційної системи Microsoft Windows натисканням кнопки «Пуск» для виконання операції відкриття системного дика і перейдіть в пункт «Мій комп'ютер».
2
Знайдіть диск, що містить операційну систему комп'ютера і відкрийте його.
3
Поверніться до головного меню «Пуск» для здійснення альтернативної процедури відкриття системного диска і перейдіть в пункт «Виконати».
4
Введіть значення имя_диска_содержащего_операционную систему: \ в поле "Відкрити" і підтвердіть виконання команди відкриття натисненням кнопки OK.
5
Використовуйте значення. (Знак «точка») для виконання відкриття системної папки ім'я_диска: \ Documents and Settings \ ім'я або виберіть значення .. (подвійний знак «точка» для відкриття папки ім'я_диска \ Documents and Settings.
6
Підтвердіть виконання команди відкриття натисненням кнопки OK або виконайте перевірку системи комп'ютера встановленої антивірусною програмою при неможливості здійснити відкриття системного диска стандартними методами.
7
Поверніться до головного меню «Пуск» і ще раз перейдіть в пункт «Виконати» для виправлення проблеми. Причиною виниклих неполадок зазвичай є вплив шкідливого програми Virus.VBS.Small.
8
Ведіть значення regedit у полі "Відкрити" і підтвердіть запуск інструменту «Редактор реєстру» натисканням кнопки OK.
9
Розкрийте гілку реєстру HKEY_LOCAL_MACHINE \ Software \ microsoft \ WindowsNT \ CurrentVersion \ Winlogon і переконайтеся в тому, що значення параметра Userinit відповідає наступному: drive: \ Windows \ system32 \ userinit.exe. Або виправте його.
10
Відкрийте програму "Провідник Windows» і розкрийте меню «Сервис» верхній панелі інструментів вікна програми.
11
Вкажіть пункт «Властивості папки» і виберіть вкладку «Вид» діалогового вікна.
12
Застосуйте прапорець на полі «Показувати приховані файли і папки» і зніміть прапорці на полях «Приховувати системні захищені папки» і «Приховувати захищені системні папки».
13
Підтвердіть застосування обраних змін натисканням кнопки OK і видаліть файли з ім'ям autorun з усіх дисків комп'ютера.