Як назвати перса. перського кошеня куплю не дороге.

В сім'ях, де домашні тварини живуть постійно і не в одному поколінні, клички їм даються легко, просто і звично: є певні навички, розуміння тварини, досвід спілкування з ним. Набагато складніше виглядає це питання для тих, хто вперше приніс додому маленький пухнастий клубочок.
Інструкція
1
Якихось загальних, офіційно і публічно введених правил найменування кішок і котів не існує. За практиці, тільки заводчики породистих тварин дотримуються певних правил, і то - вони поширюються тільки на цей конкретний клуб. Тому, якщо ви купуєте породистого кошеняти в певному клубі, у певного заводчика, з документами, підтверджуючими родовід елітного тваринного, то у цього ж заводчика не забудьте поцікавитися - як вам назвати своє придбання.
2
В клубах прийнято, що всіх тварин одного посліду називають так, щоб всі імена починалися з однієї букви. Але з якою? У всіх заводчиків встановлений свій «алфавіт»: хтось поноси різних порід звів в один алфавіт, і, скажімо, приплід «Шотландської вислоухой» називатиметься на «А». А на наступний день окотилась Персидська кішечка - все імена будуть на «Б». У інших заводчиків для кожної породи є свій алфавіт.
3
Що ж робити в тому випадку, якщо ви купили кошеня в зоомагазині або отримали в подарунок від друзів, просто підібрали на вулиці замерзаюче тварина? Звичайно, як назвати перса або сибірську довгошерсту кішечку, простого безпородного котика - справа смаку і пристрастей кожного власника тварини. Хоча кілька порад озвучити можна.
4
Ім'я тварини в тій чи іншій мірі має бути унікальним, застосовним саме до цього кошеняті. Це може бути згадкою кольору шерсті (Сніжок, Рижик, Антрацит), або якийсь домінуючою риси характеру тварини (Бос, Шустрик, Соня). Деякі заводчики породистих котів радять не поспішати і дати кошеняті підрости до 3 місяців, щоб проявився його характер, звички, і тоді кличка сама знайдеться.
5
В інтернеті є цікаве думку щодо цього. На запитання «Як назвати перса» - одна дама запропонувала називати перських котів по іменам древнеперсидских імператорів: Сосипатр, Валтасар, Ашурбаніпала або Тиглатпаласар. Звичайно, справа смаку і пристрастей. Напевно, такі імена улюблених вихованців теж «мають право бути».