Як поставити час на комп'ютері. не відкривається зміна налаштувань дати і часу.

Правильно встановлений час дозволяє автоматично виконувати на комп'ютері деякі завдання, наприклад, оновлення операційної системи або баз даних антивірусної програми. Показ точного часу в треї допомагає користувачеві точніше планувати свою роботу.
Інструкція
1
Зазвичай точний час задається при установці операційної системи і згодом практично не вимагає коригувань. Тим не менш, іноді користувач стикається з необхідністю виставити на комп'ютері точний час. Крім того, після скасування в Росії переходу на зимовий час потрібно скасувати автоматичний перехід з літнього часу на зимовий і навпаки.
2
Якщо ви користуєтеся операційною системою Windows XP, двічі клікніть мишкою значок часу в правому нижньому кутку екрана. З'явиться вікно налаштувань часу і дати. Ви можете викликати його і через «Панель управління»: «Пуск» - «Панель управління» - «Дата і час».
3
У вікні, виберіть вкладку «Часовий пояс». Встановіть необхідний часовий пояс, потім зніміть галочку з пункту «Автоматичний перехід на літній час і назад». Перейдіть на вкладку «Дата і час», встановіть рік, місяць, день і поточний час. Натисніть «ОК». Дата і час актуалізовані.
4
В операційній системі Windows 7 зміна дати і часу відбувається схожим чином. Клікніть мишкою значок часу в правому нижньому кутку екрана. Відкриється вікно з аналоговим годинником і календарем. Натисніть посилання «Зміна настройок дати і часу». У вікні, натисніть кнопку «Змінити часовий пояс» і виберіть потрібний вам варіант. Збережіть зміна, потім натисніть кнопку «Змінити дату і час», виберіть потрібні дані і збережіть зміни.
5
Для операційної системи Windows XP існує дуже хороша програма LClock, що замінює стандартний значок відображення часу більш зручним. Встановивши цю програму, ви зможете самостійно налаштувати розмір і колір відображуваних цифр. При натисканні мишкою на значок часу з'являється календар, вторинне натискання його прибирає. Програма після установки запускається в автоматичному режимі.
6
У Windows 7 програма LClock не працює; в цій операційній системі для зручності відображення часу ви можете використовувати гаджети. Наприклад, виведіть на екран аналоговий годинник і встановіть для них опцію «Поверх всіх вікон». Додайте годинник в правому верхньому куті екрану. При роботі вони завжди будуть перед очима, що дуже зручно.