Як вибрати дозвіл монітора. після установки ос зображення на моніторі погане.

Операційна система Windows дозволяє користувачеві легко міняти дозвіл екрана. Від вибору дозволу залежить як робота багатьох програм, так і зручність користування комп'ютером.
Інструкція
1
При установці операційна система Windows сама вибирає найбільш оптимальний дозвіл для використовуваного монітора. Вибір правильного вирішення екрана, перш за все, необхідний для комфортної роботи - при занадто високому дозволі елементи зображення виявляються досить дрібними, що призводить до підвищеного навантаження на зір. При низькому дозволі працювати теж незручно, так як елементи зображення виявляються занадто великими. Крім того, багато програм відмовляються запускатися при такому дозволі.
2
Для найбільш поширених 17-дюймових моніторів класичного співвідношення сторін 4: 3 найоптимальнішим є здатність 1024? 768. Якщо у вас хороший зір, ви можете виставити і більш високий дозвіл. Для екранів із співвідношенням сторін 16: 9 найкраще виставити дозвіл 1366? 768.
3
Для установки необхідного дозволу в операційній системі Windows XP відкрийте: «Пуск - Панель управління - Екран». У вікні, виберіть «Параметри» і перетягніть мишкою повзунок у потрібне положення. Натисніть «ОК». Відбудеться тимчасова зміна дозволу екрану - вам запропонують оцінити якість зображення і підтвердити його, якщо воно вас влаштовує.
4
Якщо якість погана, відмовтеся від збереження, дозвіл повернеться до первісного і ви зможете спробувати інший варіант. Пробуючи інші варіанти, звертайте увагу на правильні геометричні розміри зображення - воно не повинно бути витягнуто або стисло.
5
Для вибору дозволу екрану в Windows 7 просто клацніть правою кнопкою мишки в порожньому місці робочого столу і виберіть в контекстному меню «Дозвіл екрану». У вікні у випадаючому списку виберіть необхідний дозвіл, перетягуючи мишкою повзунок і натисніть "ОК". Ви можете викликати вікно налаштувань і через Панель управління: «Пуск - Панель управління - Оформлення та персоналізація, Персоналізація і Налаштування дисплея».