Як зробити світлі губи.

Дизайнери-візажисти кожен сезон пропонують модницям нові, цікаві варіанти макіяжу, а останні колекції декоративної косметики від відомих будинків моди допомагають втілити ці дизайнерські рішення в життя. В останні сезони актуальний образ тендітної, романтичної особи, трохи болючий, але ніжний. Досягається такий ефект не тільки за допомогою одягу, а й за допомогою макіяжу, коли губи виглядають дуже світлими, а на обличчі виділяються тільки очі.
Вам знадобиться
  • - олівець для губ тілесного або світло-бежевого тону,
  • - олівець для губ на тон темніше, ніж перший;
  • - тональний крем світлого тону;
  • - спеціальна помада nude або дуже світла;
  • - прозорий матовий блиск для губ.
Інструкція
1
Стиль нанесення декоративної косметики, коли колір губ світлий і практично зливається з тоном шкіри, називається nude (від фр. - Голий). Якщо ви вирішили використовувати цей варіант макіяжу, то врахуйте, що він особливо ефектний в тому випадку, якщо ваша шкіра достатньо доглянута і рівна, має гарний колір. Тому подбайте заздалегідь про те, щоб вирівняти тон шкіри і підібрати тональний крем такого відтінку, щоб не виглядати болісно і недоглянутий.
2
Зволожите губи спеціальним засобом або бальзамом. Не забувайте про це, оскільки від тонального крему шкіра губ сохне і через деякий час виникає відчуття її обвітрених і зневоднення. Нанесіть на них тональний крем, який ви використовували для обличчя. Його кількість не повинно бути великим. Ретельно розтушуйте його рівномірним шаром на губах. Почекайте трохи, щоб крем вбрався в шкіру губ, потім промокніть надлишки сухою серветкою.
3
Візьміть олівець для губ самого світлого тону і акуратно обведіть їм контур, злегка відступивши за природну лінію губ. Замалюйте губи цим олівцем, злегка торкаючись їх поверхні. Натискати сильно не треба. Розтушуйте олівець спонжем.
4
Обведіть губи по контуру більш темним олівцем для губ. Він хоч і більш темний, але не повинен бути надто яскравим. Оптимально, якщо його тон буде наближений до природного тону ваших губ. Нанесіть помаду на губи або покрийте їх матовим блиском. Добре підібраний блиск смоьріться більш легко і природно, ніж помада.
Зверніть увагу
Не повинно бути великого контрасту між натуральним кольором шкіри губ і тим тоном, яким ви їх покриєте.
Корисна порада
Поставтеся уважно до вибору правильного тону, щоб ваша «цікава блідість" не здавалася мертвотної. Колір шкіри і губ повинен бути природним і злегка розоватим.Со світлими губами чудово виглядає макіяж з ефектом «димчастих очей» в сіруватих тонах. У кожному разі, очі вам буде необхідно підкреслити і виділити.