Як зменшити браслет. Як зменшити наручний годинник.

Наручний годинник (і чоловічі та жіночі) найчастіше комплектуються металевим браслетом - він гарніше і надійніше свого шкіряного аналога, але при цьому набагато важче піддається підгонці під руку власника, та й виробники роблять їх зазвичай з запасом по довжині. Якщо ви забули підігнати браслет при купівлі, і поруч немає годинникової майстерні, в якій це зробив би майстер - ви можете зменшити браслет самостійно.
Вам знадобиться
  • - пінцет
  • - тонке шило
Інструкція
1
Приготуйте робоче місце, на якому ви будете розбирати браслет - на ньому не повинно бути нічого зайвого, а саме місце має бути добре освітлене. Вам так само знадобляться інструменти - пінцет і тонке шило або достатньо міцна голка.
2
Перш за все, від'єднайте замок. Це не обов'язково, але полегшує роботу. Для цього акуратно натисніть голкою на штифт, що з'єднує браслет, і посуньте замок в сторону. Після цього повторіть дію з протилежного боку штифта. Акуратно зніміть замок. Увага - притримуйте з'єднує штифт! Він може під дією пружини вилетіти і загубитися.
3
Огляньте браслет - з одного боку браслета кілька ланок відрізнятимуться. Це роз'ємні ланки, призначені для підгонки браслета по довжині.
4
Металеві браслети для годин бувають двох основних видів - штамповані і суцільнометалеві. Визначте, до якого виду належить ваш браслет.
5
Якщо ваш браслет штампований - знайдіть на роз'ємному ланці проріз у верхній частині ланки. Вставте в неї шило і потягніть у напрямку в сторону - повинна витягнутися стопорная пластина, а саме ланка від'єднатися. Подібним чином від'єднайте сусіднє ланка (або декілька - якщо буде потрібно). З'єднайте браслет.
6
Зменшити браслет, що складається з суцільнометалевих ланок, набагато простіше. Вони від'єднуються аналогічно замку.
7
При необхідності сильно зменшити довжину браслета - зайві ланки необхідно прибирати по обидві сторони браслета, інакше замок може зрушитися убік - це не естетично, і він може мимоволі відкриватися в такому положенні.
8
Після цього встановіть на місце замок.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=r1BrajoT2uo
Завжди було модно відрізнятися чимось один від одного. Так багато людей намагаються зробити щось своїми руками: браслети, кільця, намиста і т.д. Матеріали теж досить-таки різноманітні: бісер, муліне або інші нитки, кора і пр.
Інструкція
1
Нехай браслет, який ви зробили або отримали в подарунок, виявився великий. Але не викидати ж і не передаровуватимемо його! І так не хочеться, щоб він припадав пилом в шкатулці. Тоді варто спробувати трохи зменшити довжину.
2
Найпростіше це буде зробити, якщо браслет зроблений з ниток. Для роботи вам знадобляться ножиці і скотч (для зручності). Скотчем прикріпіть фенечку, наприклад, до столу. Найкраще це зробити з основною частиною, залишивши вільним тільки невеликий кінець. Зазвичай малюнок відділяється від зав'язок вузликом. Але зверніть увагу, якщо зав'язки дуже довгі, то можна їх просто обрізати. А якщо велика сама частина, де знаходиться малюнок, то доведеться зменшити її.
3
Спочатку розв'яжіть вузол. Якщо зав'язки у вигляді косички, то розплетіть (але тільки з одного боку). Далі також акуратно почніть розплітати саму фенечку, де розташовується малюнок. Фенечки з муліне плетуться подвійними вузликами. Тому будьте уважні. Після такого, як потрібну кількість буде розплітаючи (це можна визначити на око або поміряти на руці), зав'яжіть назад вузол і зробіть зав'язку. Все готово!
4
Якщо браслет зроблений з бісеру, то ситуація трохи складніше. Іноді на кінцях роблять застібки. Одну можна акуратно зняти з будь-якого боку, витягти потрібну кількість бісеру, потім назад зробити застібку. Якщо її немає, то доведеться шукати місце, де зав'язана волосінь на браслеті. Це місце може бути мало помітно, так як там дуже маленький вузол, а вся зайва волосінь зрізана. Малоймовірно, що можна зняти бісер з обох кінців, а потім зав'язати назад. Це швидше за все не вийде, т.к. волосіні мало. Але якщо ви самі вмієте плести з бісеру, то спробуйте переробити браслет. Якщо ні, то краще його не чіпати.
5
Деякі браслети з різних бусинок роблять на гумці. З нею не повинно виникнути проблем. Головне - це добре тримати намистинки і гумку, щоб нічого не розгубити. Тому ображати потрібну кількість і зав'яжіть її.
Зверніть увагу
Браслети з срібла, золота і т.д. краще віддати в ювелірний салон, де професіонали зменшать розмір до потрібної вам довжини.
Корисна порада
Коли працюєте з бісером або іншими маленькими речами, краще постелити тканину на робоче місце, а то можете все розгубити.