Як зробити відеокамеру. Як відремонтувати відіокаміру.

Для багатьох пристроїв доступний розширений функціонал, що дозволяє задіяти їх повною мірою при виконанні тих чи інших завдань. Те ж самої стосується і відеокамер - багато з них володіють не тільки можливістю запису, їх також можна використовувати як веб-камери, підключивши до комп'ютера.
Вам знадобиться
  • - відеокамера;
  • - комп'ютер;
  • - з'єднувальний кабель;
  • - диск з програмним забезпеченням;
  • - високошвидкісне підключення до інтернету.
Інструкція
1
Для того щоб зробити відеокамеру веб-камерою, переконайтеся насамперед у можливості її підключення до комп'ютера в такому режимі. Підключіть пристрій за допомогою йде в комплекті кабелю до відповідного роз'єму комп'ютера. Якщо у варіантах на її екрані відобразиться можливість підключення в якості веб-камери, виберіть даний тип сполучення, після чого налаштуйте її через меню «Пристрої» в панелі управління комп'ютером.
2
Встановіть програмне забезпечення, що йде в комплекті з вашою відеокамерою, а якщо у вас воно відсутнє з яких-небудь причин, завантажте його з офіційного сайту виробника. Створіть між пристрою з комп'ютером після інсталяції, потім уважно вивчіть можливості відеокамери. Якщо її можна використовувати як веб-камери при режимі програмного підключення до комп'ютера, виконайте її настройку.
3
Після того як ви виконаєте настройку необхідних параметрів для роботи пристрою, налаштуйте дозвіл веб-камери відповідно швидкості вашого підключення до інтернету. Найчастіше такі камери мають велику роздільну здатність, це добре у випадку, якщо у вас і вашого співрозмовника хороша швидкість прийому і передачі з'єднання, а також конфігурація комп'ютера підтримує потокове відео такого дозволу.
4
У разі якщо крім вашої відеокамери в конфігурації комп'ютера передбачені інші підключення веб-камери, налаштуйте даний пристрій в панелі управління як використовується за умовчанням для автоматичного її задіяння при включенні використовують її програм.
5
При використанні відеокамери в даному режимі також дотримуйтесь основні правила експлуатації. Намагайтеся якомога рідше використовувати її в якості веб-камери в тому випадку, якщо хочете продовжити термін її служби.