Як зробити ресивер.

Для самостійного ремонту ресівера необхідно не тільки наявність у вас необхідних навичок роботи з подібними пристроями, а й знання особливостей вашої моделі ресивера. Для ремонту пристроїв необхідна наявність сервісних інструкцій, які досить важко знайти самостійно.

Вам знадобиться

- набір інструментів; - сервісна інструкція; - програма прошивки; - знімний накопичувач; - комп'ютер з доступом в інтернет.

Інструкція
1
Перегляньте гарантійний талон на ваш ресівер і дізнайтеся дату закінчення надання виробником і продавцем послуг з ремонту та сервісного обслуговування товару. Якщо цей термін ще не минув, віднесіть ресивер в магазин разом з усіма вхідними в комплект при покупці пристроями. Швидше за все, пристрій відправлять на експертизу, щоб встановити причину виникнення несправності. У випадку якщо буде встановлена вина виробника, ресивер відремонтують і повернуть вам в робочому стані. Також в даному випадку ви можете обміняти товар або попросити повернення сплачених грошових коштів.
2
Якщо термін гарантійного обслуговування на ресивер уже закінчився, зверніться до сервісних центрів вашого міста для його подальшого ремонту на платній основі. Ви також можете виконати ремонт самостійно. Для цього попередньо необхідно встановити характер поломки. У разі виникнення проблем з програмним забезпеченням пристрою зазвичай перепрошивати спеціальними програмами. Якщо ж поломка механічного характеру, тут вам знадобляться навички ремонту такої техніки і сервісна інструкція до вашої моделі ресивера.
3
Скачайте останню версію офіційної прошивки до ваше моделі пристрою, перевірте розархівовані файли на наявність вірусів і скопіюйте їх на відформатований в FAT32 USB-накопичувач підтримуваного обсягу. Вставте флешку в ресивер, далі дотримуйтесь інструкцій по перепрошивки вашої моделі, яка додається до файлу програми або знаходиться на сторінці завантаження.
4
Не забувайте, що для кожної моделі ресіверів може бути передбачена своя послідовність. Запустите режим оновлення програмного забезпечення з накопичувача за допомогою пульта дистанційного керування. Не відключайте ресивер від джерела живлення, і, найкраще, при оновленні програмного забезпечення користуйтеся пристроєм безперебійного живлення, якщо такий є.
Корисні поради

Не приступайте до самостійної перепрошиванню, якщо раніше цього не робили або не маєте при собі керівництва користувача.