Як зробити глушилку.

Глушилки для сигналів можуть застосовуватися в різних областях. Маючи справу з певним типом сигналу і знаючи його частоту, можливо самостійно зібрати даний прилад. Однак, це варто робити тільки при наявності у вас навичок радіотехніка.
Вам знадобиться
  • - навички радіотехніка.
Інструкція
1
Придбайте звичайну глушилку сигналів, такі можна купити у точках продажу радіотехніки вашого міста. Дізнайтеся частоту хвиль, які вам необхідно придушити і запрограмуйте даний пристрій. Це можуть бути різні навігатори, сигнали антени, радіо, телефони і так далі.
2
Для того щоб зібрати глушилку самостійно, скористайтеся наступною схемою: http://samodelnie.ru/skhema_glushylki.jpg". В даному випадку ви зможете придушити будь-який телевізійний і радіосигнал в радіусі дії до 10 метрів. Зверніть увагу, що дуже потужні прилади придушення сигналів можуть зіпсувати техніку.
3
При самостійної збірки приладу для придушення сигналів врахуйте, що контурна котушка L1 не повинна знаходитися на одній осі з дроселем L2 і повинна бути вилучена на відстань, що перевищує 2 сантиметри. Як антена використовуйте відрізок дроту завдовжки 20-40 сантиметрів.
4
При налаштуванні найкраще мати в наборі інструментів діелектричну викрутку. Котушка індуктивності в даному випадку повинна мати близько 10 витків, а провід повинен мати діаметр в 1 міліметр. Його каркас має бути 10 міліметрів, а дросель повинен намотується на резистор МЛТ 0,5. Його номінал - 100 Ом, а провід повинен мати діаметр 0,1 міліметра (100 витків).
5
При використанні даного приладу зверніть увагу, що якщо ви використовуєте його для впливу на чужу аппаратруру, на вас можуть подати в суд. Якщо сусіди заважають вам спати голосно включеним радіо або телевізором, користуйтеся законними доступними способами реагування: просто викличте поліцію. Згідно із законодавством РФ, неприпустимо порушувати режим тиші після настання 23:00 вечора. Якщо на вас подадуть до суду за використання глушилки, вас зобов'яжуть не тільки виплачувати штраф, але і віднімуть ваше обладнання.
Зверніть увагу
За використання подібних засобів покладається штраф.
Якщо вам набрид шум, який виробляє радіоприймач сусідів, або ви хочете, щоб дитина вимкнув радіо і сів за виконання домашнього завдання, вам варто заглушити або погіршити прийом сигналу. Людина сама вимкне приймач.
Інструкція
1
Візьміть мікросхему КР555ЛА3 і спаяти глушилку сигналу за допомогою паяльника, олова і припою на ній. Скористайтеся наведеною схемою. Як джерело живлення використовуйте 2 батарейки по 1,5 вольта кожна. Даний прилад відмінно заглушить будь радіо- і телевізійний сигнал.
2
Зберіть професійний генератор перешкод за наведеною схемою. Краще всього використовувати джерело змінного струм. Так потужність глушилки буде набагато сильнішою, ніж при підключенні її до джерела постійного струму.
3
Спробуйте придбати і використовувати портативний електрошокер. Електрошокер легко створює досить потужні перешкоди. При цьому вони не носять спрямований характер, та й постійно активувати його роботу складно.
4
Спробуйте використовувати генератор електропомех з простої електричної запальнички для газової плити. Вона, як і електрошокер, створює сильні перешкоди, накриваючи великий діапазон радіочастот. Звичайний радіоприймач стає практично марним. Він також має ненаправленої дію, а також дуже сильно впливає на всю електричну мережу. Таким чином, ви будете заважати всім сусідам, та й ваш телевізійний і радіоприймач не відрізнятиметься хорошим прийомом сигналу. Дотримуйтеся обережності, так як удар електрострумом може бути дуже неприємним. До запальничці можна прикрутити звичайний провід, який виступить в ролі передавальної антени.
5
Портативну глушилку сигналу можна завжди зробити зі звичайної газової запальнички з п'єзоелементом. Недолік її в тому, що на кнопку доведеться натискати постійно. Щоб підсилити дію даного генератора електропомех, приєднаєте до одного з електродів, які знаходяться поруч з п'єзоелементом, шматок звичайного дроту. Перешкоди будуть не сильні, але постійні клацання, які будуть чутні через динамік радіоприймача, змусять його вимкнути.