Як назвати фірму вантажоперевезень. назви фірм вантажоперевізників.

Бізнес вантажоперевезень - непросте, але дуже цікаве заняття. Щоб досягти успіху, необхідно досконально розбиратися не тільки в тонкощах логістики, але і в маркетингу. Вибір правильного назви - перший крок на шляху до успіху.
Інструкція
1
Вантажоперевезення - досить поширений вид бізнесу, тому конкуренція в цьому сегменті ринку може виявитися досить високою. Тому почати краще з детального аналізу діяльності фірм, що надають аналогічні послуги. Складіть документ, який міститиме в собі інформацію про послуги, вартості, особливостях цих компаній. В окрему графу виносьте їх назви. Це допоможе зрозуміти основну тенденцію і дозволить уникнути повторів.
2
Назва для фірми вантажоперевезень краще вибирати досить короткий (бажано - одне слово, що складається з 2-3 складів), чітко промовлене («Мосгоравтоцентртранс» або «Грузвнешоптторг» клієнтам буде непросто і запам'ятати, і вимовити).
3
Проаналізуйте назви конкурентів. Відзначте ідеї, які здалися вам вдалими або цікавими. Подумайте, як ви зможете створити щось подібне. Вирішіть, за яким алгоритмом ви будете вибирати назву для своєї компанії: підкреслювати основні послуги (наприклад «Перевізник», «Грузовоз» і т.д.) або робити акцент на якості сервісу (наприклад, «Надійний попутник», «Кращий експедитор» ( і т.д.)
4
Якщо ви плануєте вести діяльність не тільки на території своєї країни, а й за кордоном, подбайте про те, щоб назва правильно сприймалося іноземними партнерами. Використовуйте англіцизми, запозичені слова (наприклад, «Truck», «Cargo», «Good Way» і т.д.)
5
Залучіть своїх партнерів або співробітників до розробки назви для компанії. Організуйте мозковий штурм, в ході якого кожен повинен запропонувати один, а краще - кілька варіантів. Під час другого етапу їх все необхідно буде конструктивно обговорити, перевіряючи на відповідність діяльності компанії, благозвучність, легкість напісанія.Еслі зібрати всіх в один час не вдається, роздайте «завдання додому» і вибирайте з готових варіантів вже самостійно.