Як навчитися робити біжутерію. навчитися робити прикраси.

Прикраси, зроблені своїми руками, унікальні і повністю відповідають образу і стилю одягу своєї господарки, оскільки створюються з урахуванням всіх особистих колірних і стилістичних уподобань.
Вам знадобиться
  • - волосінь або дріт;
  • - намистини, бісер, стрічки, пір'я, паєтки, ґудзики, шкіра, вироби камені, черепашки, вовняні нитки і т.д.;
  • - ножиці.
Інструкція
1
Продумайте дизайн свого майбутнього прикраси. Це необхідно зробити для того, щоб визначитися з колірною гамою, розмірами і формою біжутерії. Крім того, продумавши всі деталі прикраси, ви зможете легко розрахувати, який матеріал і в якій кількості знадобиться вам для роботи. Щоб краще уявити, як виглядатимуть ваші намиста, браслет або сережки, намалюйте ескіз біжутерії на окремому аркуші паперу, намагаючись зобразити модель в натуральну величину.
2
Запасіться матеріалами, які вам будуть потрібні для виготовлення біжутерії. Для основи прикрас краще всього використовувати синтетичну нитку або волосінь, оскільки ці матеріали значно міцніше ниток з натурального волокна. Для виготовлення сережок кілець і браслетів можна використовувати дріт. Придбайте в магазині товарів для рукоділля намистини, бісер, паєтки, стрічки та інші матеріали, які знадобляться вам в роботі. Купіть спеціальну фурнітуру для біжутерії: маленькі замочки і застібки, які досить складно виготовити самостійно. В молодіжних прикрасах як застібки можна використовувати шнурок або стрічку.
3
Зробіть самостійно деякі елементи прикраси. Особливу чарівність саморобної біжутерії надають унікальні деталі, якими можуть стати привезені з літнього відпочинку на морі раковини, знайдені в поході цікаві камінці, обточені шматочки дерева, вирізані зі шкіри листя або бахрома, невеликі яскраве пір'я. Перш ніж використовувати черепашки, камені виробів та деталі з дерева, в них необхідно просвердлити невеликий отвір для волосіні. Якщо обв'язати гачком великі пластикові намистини, можна зробити незвичайне прикраса з оригінальною фактурою.
4
Зберіть прикрасу. Намагайтеся надійно закріплювати всі елементи, зав'язуйте міцні вузли на волосіні. Решта після зав'язування вузлів «хвостики» не обрізайте біля самої основи, краще постарайтеся акуратно заправити їх в найближчі намистини.
Корисна порада
Копіюйте вподобані вам моделі прикрас з журналів по рукоділлю або зі спеціалізованих інтернет-ресурсів. Вивчайте різні прийоми плетіння і способи виготовлення окремих елементів біжутерії і з часом ви зможете виготовляти прекрасні авторські прикраси.