Як прати капронові колготки.

При правильному догляді капронові колготки можуть носитися досить довго, не втрачаючи свого товарного вигляду. Прати їх по можливості потрібно щодня після носіння. У цьому випадку колготки завжди будуть в ідеальному стані і зможуть найкращим чином підкреслювати красу ваших ніг.
Вам знадобиться
  • - миючі засоби.
Інструкція
1
Для того щоб випрати капронові колготки вручну, наповніть пластмасовий або металевий таз холодної або трохи теплою водою. Додайте у воду 1 столову ложку прального порошку або таку ж кількість м'якого миючого засобу (порошок, рідке мило і т.п.). Щоб уникнути деформації і зайвого розтягування капронових колготок не використовуйте освітлюючі і відбілюючі порошки. Замочіть колготки в тазу приблизно на 20-30 хвилин.
2
Після закінчення часу вийміть колготки і злийте воду з тазу, після чого наповніть його чистою водою і знову додайте миючий засіб з розрахунку 1 столова ложка на 3-4 літра.
3
Періть колготки, м'якими рухами періодично занурюючи їх в мильну воду. Не тріть і не викручуйте їх, постарайтеся обійтися без жорстких механічних рухів. При легкому забрудненні вам достатньо промити їх 2-3 рази в теплому (близько 30 градусів) мильному розчині і гарненько сполоснути в чистій воді перед віджиманням.
4
Після того як колготки будуть вичавлені, акуратно розправте їх, але не витягайте, і розвісьте на білизняний мотузці. Або ж ви можете використовувати для цих цілей сушарку для білизни. Якщо ви боїтеся, що колготки можуть витягнутися, вичавлювати їх, попередньо загорнувши в м'який махровий рушник.
5
Ви можете також випрати капронові колготки і в пральній машинці на делікатному режимі, використовуючи спеціальний мішечок для білизни. Не забудьте про те, що прати колготки таким чином можна тільки в холодній воді.
6
Якщо ви хочете випрати капронові колготки із застосуванням ультразвукової пральної машинки, просто покладіть їх у миску з мильним розчином і включіть машинку. Даний спосіб прання найкращим чином підходить для прання колготок зі стразами, так як він дозволяє уникнути відклеювання штучних каменів.
Корисна порада
Ні в якому разі не сушіть колготки феном - цим ви їх зіпсуєте.