Як написати сценарій вечора зустрічі випускників.

Для вчорашніх випускників немає нічого довгоочікувані зустрічі з колишніми однокласниками. В будь-яку погоду вони поспішають до шкільного порогу. Як хочеться, щоб вечір зустрічі залишився в їх пам'яті надовго. А для цього треба написати цікавий сценарій.
Інструкція
1
Визначте основні завдання вашого заходу. Ви можете присвятити його минулорічним випускникам. а можете зробити ювілейний вечір: «Одного разу десять років по тому», «Ювілейні зустрічі», «Телеміст поколінь» .Точний схеми написання сценарію немає, але основні етапи виділити можно.- Відкриття. Привітання гостей. Виступ діректора.- Основна частина. Представлення гостей, виступ художньої самодіяльності, ігрові моменти.- Закриття. Напуття гостям. Екскурсія по школі.
2
Залежно від мети підберіть матеріал. Для цього складіть список гостей. Дізнайтеся, як склалася їхня доля після закінчення школи. Продумайте питання для інтерв'ю. Вони повинні бути коректними, точними, грамотно сформульованими. Бажано для цього підготувати учнів. Найцікавіші питання можна використовувати безпосередньо в сценаріі.Разищіте тих випускників, які виїхали з міста. Зауважте переписку. Якщо вони не зможуть приїхати на зустріч, можна оформити про них стінгазету. Вона стане в нагоді для оформлення залу.
3
Розбийте всіх гостей на групи. Цей поділ, звісно, умовне. Воно необхідне для того, щоб скомпонувати питання, визначити номери художньої самодеятельності.Деленіе може бути таким: - професії, пов'язані з транспортом, будівництвом, економікою; - Люди інтелектуальної праці; - по роках випуску; - випускники, батьки нинішніх учнів; - по увлеченіям.Вопроси можуть бути різного характеру. Вихователям дитячих садків та педагогам: «Чи змінилися діти за час вашої роботи? У чому вони стали краще, в чому гірше? »Будівельникам, архітекторам:« Старовинна мудрість говорить, що справжній чоловік повинен посадити дерево, побудувати будинок, виростити сина. У чому ви вже відбулися? »Лікарям, вченим:« Якби у вас була можливість винайти ліки, проти яких хвороб воно було б? »Питання можуть бути різними. Головне, щоб вони були оригінальними. Використовуйте для цього цитати, прислів'я, біографічні дані з життя великих людей.
4
Тепер подбайте про номерах художньої самодіяльності. Вони повинні бути різними за характером, але більше включайте веселих, видовищних, яскравих номерів. Використовуйте костюмовані мініатюри. Головне, щоб все було добре отрепетіровано.Еслі минулорічні випускники любили виступати на шкільній сцені, можна запропонувати їм заздалегідь підготувати якийсь цікавий номер.Можете використовувати нескладні ігри. Такі, щоб могли грати і люди старшого покоління. Ось одна з ніх.Ігра називається «А пам'ятаєте?». Ведучий кидає в руки гравцям м'яч і задає питання. Той, хто спіймав його, відповідає. Гра дуже забавная.А питання можуть бути такі. - На якому поверсі знаходився кабінет історії? - Чи бував ти «на килимі» у директора? - Яка зачіска була у класного керівника? - Ховав Чи щоденник від батьків? Випускники допомагають один одному згадати цікаві моменти шкільного біографії, що значно пожвавлює атмосферу.
5
Підготуйте сувеніри для гостей. Це можуть бути маленькі листівочки із зображенням шкільного дзвінка. Великою популярністю користуються маленькі золотаві та сріблясті дзвіночки. Можна використовувати падлюка хлопців, виконані на уроках праці (рамочка для фотографії зі шкільної тематикою, медальйон). Приготуйте заздалегідь Книгу відгуків. Нехай випускники залишать свої побажання.
6
Частини вашого сценарію з'єднайте одним героєм. Це може бути казковий персонаж. Він проведе гостей по сторінках вечора. Це можуть бути заблудлі в часі Ваня і Маша. Це можуть бути сучасні учні, які винайшли машину часу. Складіть слова, що зв'язують всі частини сценарію в один сюжет.
Корисна порада
Не забудьте написати об'явленія.Постарайтесь окремим випускникам послати особисті запрошення.