Як перестати худнути.

На тлі загального захоплення схудненням з'являється безліч дівчат, для яких вага стала справжньою проблемою. Неконтрольоване зниження маси тіла може бути наслідком захворювань, неправильного харчування, стресових станів. У більшості випадків проблему слід вирішувати, заручившись підтримкою фахівця.
Інструкція
1
Пройдіть медичне обстеження. У деяких випадках неконтрольована втрата ваги викликана ендокринними порушеннями, захворюваннями шлунково-кишкового тракту, нервовими розладами. Почніть свою подорож по докторам з терапевта або ендокринолога, який допоможе встановити причину недостатньої маси тіла.
2
Не нехтуйте дієтологами. На жаль, мало хто консультується у лікаря, перш ніж почати боротьбу із зайвою вагою. Але коли дієта вже призвела до непередбачених наслідків, допомога фахівця просто необхідна. Втрата більше 10% від нормальної маси тіла є приводом для візиту до лікаря.
3
Іноді втрата ваги пов'язана із стресовими станами, виснажливої фізичної або розумової навантаженням. Відпочинок, зміна обстановки, усунення негативного фактора часто, але не завжди, здатні допомогти самостійно впоратися з ситуацією. В інших випадках потрібна професійна терапія, можливо, з прийомом лікарських препаратів.
4
Якщо ви довгий час дотримувалися суворої дієти або перебували під впливом стресових факторів, поступово привчайте себе до повноцінного раціону. Харчуйтеся не рідше за 4-5 разів на день, рівномірно розподіляючи щільність прийомів їжі. Чи не налягайте на важкі і висококалорійні страви, щоб набрати побільше ваги - це тільки створить зайве навантаження для травної системи. Різноманітність раціону не обов'язково має на увазі надлишкову розкіш: досить щодня вживати м'ясне або рибне (для вегетаріанців - бобова) блюдо, щось з овочів, фруктів, який-небудь вид молочних і злакових (каші, мюслі, хліб) продуктів.
5
Якщо стан здоров'я дозволяє, займіться силовими тренуваннями. Наростивши м'язову масу, ви зможете підтримувати оптимальну масу тіла. А ось кардіотреніровки (аеробні навантаження), навпаки, приведуть до подальшого зниження ваги. Бажано перед початком занять відвідати спортивного лікаря і скласти план тренувань з інструктором.