Як виміряти швидкість підключення.

Вимірювання швидкості підключення до інтернету дозволяє визначити його якість і продуктивність. Ці тести зазвичай використовуються для визначення швидкості завантаження і пинга (затримки з'єднання). У разі підозріло низьких результатів ви можете звернутися до провайдера за роз'ясненням неполадок.
Інструкція
1
Виберіть підходящий онлайн-тест для перевірки швидкості інтернету. Існує безліч сайтів, які надають інтерфейс для тестування швидкості завантаження для різних континентів, наприклад, speedtest.net. Переважніше буде почати з вибору серверів, які знаходяться найближче до вашу розташування.
2
Перевірте швидкість завантаження інформації, скориставшись інструментарієм інших сайтів. Використання різних тестів допоможе найбільш точно визначити продуктивність з'єднання та уникнути будь-яких розбіжностей.
3
Виміряйте пінг. Чим він вищий, тим краще з'єднання справляється з високімінагрузкамі. Зазвичай все що пропонують тестування з'єднання сайти дозволяють виконати це. Знову порівняйте дані, отримані з різних ресурсів, щоб отримати більш точні вимірювання.
4
Порівняйте ваші результати з даними найближчих до вас користувачів, що пройшли тести, а також користувачів по всьому світу. Більшість веб-сайтів пропонує можливість порівняння вашої швидкості і пинга з користувачами того ж провайдера. Це хороший спосіб визначити, чи надає він вам якісні послуги зв'язку.
5
Переконайтеся, чи підходить підключення до інтернету для використання таких послуг, як VoIP, онлайн-ігри і веб-конференції. Деякі онлайн-тести надають інформацію про це по завершенні основного тесту.
6
Перевірте, чи виробляється підключення через загальні мережі або по виділеній лінії. З'єднання через загальні мережі означає, що його пропускна здатність залежить від кількості користуються ним людей, а з'єднання по виділеній лінії повністю використовується вами. В загальних мережах ви можете відчувати проблеми з продуктивністю в певний час, коли багато людей використовують дане з'єднання одночасно.