Як стати на роботу вранці. Як научтся вставати ранно вранці.

Одні люди здатні прокидатися за першим сигналом будильника і навіть на кілька хвилин раніше за нього, інші - весь час відтягують цей момент в надії поспати довше. І якщо для перших процес пробудження дається відносно легко, то для других він кшталт подвигу.
Інструкція
1
Своєчасний підйом на роботу - запорука вдалого дня, а щоб встати вчасно, необхідно як слід виспатися. Не дарма ж існує приказка «ранок починається ввечері». Тому якщо ви насилу піднімаєтеся з ліжка, то слід переглянути розпорядок дня, зокрема вечора. На сон бажано відводити не менше 7 годин, тому не дивуйтеся, якщо організм починає «бунтувати» при недосип. А постійне обмеження часу нічного відпочинку може призвести до депресивного стану і хронічної втоми.
2
Підготуйтеся до майбутнього сну: за годину до нього вимкніть телевізор і комп'ютер. Найкраще це час зайняти косметичними процедурами, прослуховуванням спокійної музики, читанням книг. Небажано вживання бадьорять напоїв. І хоча перші глотки кави здатні викликати сонливість, якість вашого сну після них опиниться під загрозою.
3
Подумки налаштуйтеся на ранковий підйом і задайте його час. Робіть так кожен раз перед сном: це дозволить вам «настроїти» ваші внутрішні годинник і з часом ви навчитеся прокидатися раніше будильника.
4
Руки геть від будильника! Зайві п'ять хвилин нічого не вирішать - це всього лише звичка, яка створює ілюзію продовження сну. Насправді, якщо систематично відсувати час підйому з ліжка, то можна і зовсім проспати на роботу. Просто в певний момент ваш мозок перестане вловлювати повторний сигнал або ви почнете відключати будильник на автопілоті.
5
Після пробудження не робіть різких рухів. Потягніться, не відкриваючи очей, відчуйте кожну клітину вашого тіла, уявіть, як всередині розливається сонячне світло. Потім відкрийте очі, озирніться, включіть лампу.
6
Відкрийте вікно - впустіть в кімнату чисте повітря. Якщо вже розвиднілось, розсуньте штори.
7
Наведіть своє тіло в порядок: прийміть душ, зробіть всі інші гігієнічні процедури.
8
Увімкніть бадьорить музику, яка вам допоможе остаточно прокинутися і налаштуватися на новий день.