Як зареєструвати icq uin безкоштовно.

ICQ є одним з провідних додатків для онлайн-чату. Воно поєднує в собі функції миттєвих повідомлень, SMS, відео- і голосового зв'язку. Незважаючи на потужні функціональні можливості, ICQ має інтуїтивно зрозумілий і простий у використанні інтерфейс, що робить цифровий зв'язок всіх видів легкої для початківців і просунутих користувачів. Реєстрація профілю в додатку є безкоштовною і займає всього кілька хвилин.
Інструкція
1
Існує кілька різних клієнтів для обміну швидкими повідомленнями. До них відносяться QIP, Miranda і інші додатки. Ви можете скористатися будь-яким з них в якості альтернативи, використовуючи зареєстрований в ICQ UIN для входу. ICQ також дозволяє безкоштовно створити поштовий ящик, що має зручну інтеграцію з самим додатком.
2
Зайдіть на офіційну сторінку ICQ і знайдіть яскраву зелену кнопку з написом «Завантажити ICQ6». Натисніть на неї. Виберіть мову, на якому ви віддаєте перевагу використовувати програму. За замовчуванням встановлена англійська, але можна вибрати і десятки інших варіантів, у тому числі російську.
3
Натисніть на клавішу «Завантажити» на сторінці вибору мови. Це приведе вас до посиланням «Скачати ICQ». Клацніть по ній, виберіть «Виконати», коли з'явиться запит запуску або збереження файлу установки на жорсткий диск. Якщо ви використовуєте модем повільний, то вибір пункту «Зберегти» може бути найбільш підходящим варіантом.
4
Дотримуйтесь інструкцій майстра, щоб встановити ICQ на комп'ютер. Якщо ви не хочете, щоб додаток використовувало свій офіційний сайт в якості домашньої сторінки веб-браузера, то виберіть «користувальницький» варіант установки і зніміть відповідний прапорець.
5
Дочекайтеся відкриття програми та натисніть на клавішу «Реєстрація». Вкажіть бажаний нікнейм і перевірте, чи не зайнятий він іншим користувачем. Введіть пароль і поштову скриньку. Далі вам буде запропоновано вибрати аватар і завершити реєстрацію, підтвердивши її у отриманому на вказану поштову скриньку листі. Виконайте це і поверніться до вікна входу в програму.
6
Введіть ваші логін і пароль, після чого дочекайтеся завантаження програми. У верхній частині вікна ви побачите номер, що складається з декількох цифр. Це і є зареєстрований UIN, який також можна використовувати в якості логіна для входу в програму.
УВП - універсальний інтернет номер, використовується для ідентифікації користувачів протоколу миттєвих повідомлень ICQ. Отримання нового УВП завжди було безкоштовним, і зареєструвати його можна за допомогою різних сервісів.
Інструкція
1
Для того, щоб почати реєстрацію нового УВП зайдіть на офіційний сайт сервісу ICQ за адресою https://www.icq.com/join/ru. В процесі реєстрації і вкажіть свій логін, який буде відображатися в списках контактів користувачів, повне ім'я, а також адресу електронної пошти, який знадобиться для підтвердження реєстрації. Крім того, придумайте і введіть пароль для свого аккаунта (двічі, щоб уникнути помилок) і вкажіть свій вік (для осіб молодше 13 років використання ICQ заборонено). Потім введіть код з картинки (капчу) і натисніть кнопку "Реєстрація", після чого перевірте свою пошту та пройдіть за посиланням з листа від адміністрації ICQ для верифікації аккаунта.
2
Відкрийте офіційний клієнт ICQ (якщо його немає - скачайте за посиланням http://ftp.icq.com/pub/ICQ7/install_icq7.exe) і у вікні підключення введіть адресу e-mail і пароль. Зачекайте кілька секунд, поки програма підключається до сервера. Потім відкрийте власну анкету ICQ ("Інфо про контакт"). У самому верху анкети, поряд з адресою електронної пошти, буде вказаний ваш УВП . Збережіть цей номер на комп'ютері в текстовому файлі. Універсальний інтернет номер може використовуватися для входу в сервіс ICQ поряд з адресою електронної пошти. Особливо широко він використовується в сторонніх клієнтах, інтернет-сайтах для входу в ICQ (наприклад imo.im), а також додатках для мобільних телефонів.
3
Аналогічну процедуру реєстрації для отримання УВП можна пройти на російському порталі Rambler.ru. Він має офіційну угоду з власником оригінальної марки ICQ. Крім цього, в мережі існують сотні сайтів, які виробляють роздачу УВП ов, які були зареєстровані раніше.
Корисна порада
Зареєструвати новий УВП безкоштовно також можна за допомогою російського сервісу QIP за адресою http://qip.ru/reg/register