Як купити йогуртницю.

Молочні продукти смачні і корисні, але особливу популярність завоювали йогурти. Коли настає час вводити їх в раціон дитини, батьки хочуть бути впевненими у відсутності в їх складі зайвих добавок. Приготувати свіжий йогурт можна в домашніх умовах за допомогою придбаної йогуртниці.
Інструкція
1
Підберіть прилад по типу емкості.Йогуртніца характеризується кількома важливими параметрами: об'ємом, матеріалом ємності для йогурту, системою управління та іншими додатковими можливостями. Для приготування кисломолочного продукту може використовуватися один контейнер або кілька маленьких по 125-150 мл. Придбайте йогуртницю з набором баночок - стаканчиків, якщо ви готуєте йогурт з різними наповнювачами або не станете відразу все вживати. Крім того, ви можете дозувати вживання продукту, а це важливо при розрахунку калорій. Якщо у великій родині весь продукт відразу розливається по чашках, підійде прилад з одним контейнером.
2
Вибирайте матеріал емкості.Для приготування йогурту використовуються баночки, виготовлені з харчового пластику або скла. Матеріал стаканчиків впливає на вартість приладу. Якщо вас більше турбує ціна - купуйте пластик, але при появі подряпин його не можна використовувати. Скло - завідомо нешкідливий матеріал і він переважніше для приготування в ньому йогурту.
3
Визначтеся з типом управління прібора.Процесс перетворення молока в йогурт займає кілька годин. Контролювати його можна за допомогою таймера або самому стежити за годинником. Придбайте прилад з автоматичним відключенням таймера. Ви повинні встановити на шкалі час і прилад сам відключається через задану кількість годин, сповістивши вас світловим або звуковим сигналом. Деякі вважають цю функцію неважливою, але вибирайте самі: потрібен вам зайвий шум або можна обійтися без нього.
4
Розгляньте додаткові особливості прібора.На смак і якість йогурту не впливає наявність додаткових відсіків для зберігання, особливі кришки для баночок або маркер в комплекті, але така модель буде коштувати дорожче. Перш ніж переплачувати, подивіться ще раз на інші моделі та порівняйте їх гідності.
Зверніть увагу
Чи не розглядайте моделі, що регулюють процес приготування однією кнопкою. В цьому випадку, доведеться стежити за годинником і самому вимикати йогуртницю, а це незручно.
Корисна порада
В йогуртниці можна приготує кисляк, кефір і сметану.