Як вибрати настінні обігрівачі.

Настінні обігрівачі є одним з найпопулярніших видів приладів, що використовуються для обігріву приміщень. Вони легко монтуються на стіну в будь-якому зручному місці і не займають корисну площу. На сьогоднішній день існує декілька типів настінних обігрівачів. Як же правильно вибрати цей побутовий прилад?
Інструкція
1
Перед тим як вирушати в магазин за новим настінним обігрівачем, необхідно визначити, де, коли і для яких цілей ви будете використовувати цей прилад. Наприклад, для тривалого обігріву великого приміщення підійдуть обігрівачі конвекторного типу. Із завданням швидкого, але короткочасного нагрівання повітря успішно впорається керамічний тепловентилятор. Інфрачервоні настінні обігрівачі більше підійдуть для офісів т.к. зігрівають лише невелику площу приміщення.
2
Визначте необхідну потужність приладу. Вважається, що для повноцінного обігріву приміщення площею 20-25 кв.м. потужність приладу повинна складати 2-2,5 кВт. Обігрівач, що купується в якості додаткового джерела тепла, може мати потужність 1,5 кВт. Вкрай бажано, щоб прилад був оснащений регулятором потужності. Ця функція дозволить використовувати його в щадному режимі.
3
Конвекторні настінні обігрівачі основі роботи приладу лежить принцип природної конвекції. До ТЕНу приладу через отвори надходить холодне повітря. Нагрівшись, він піднімається вгору. Більшість моделей конвекторів снабжено термостатом, що дозволяє встановлювати потрібну температуру повітря в помещеніі.Ісходя з принципу роботи приладу, розміщувати обігрівач конвекторного типу необхідно ближче до підлоги. Максимальна висота розміщення - середина стіни. Слід врахувати, що при роботі зовнішня панель приладу може нагріватися до температури в 90 градусів. Тому якщо у вас є маленькі діти, монтаж приладу необхідно здійснювати в недоступних для них местах.К пріоритетами настінних конвекторів можна віднести привабливий зовнішній вигляд, невеликі розміри, хороші показники енергозбереження та пожежобезпечність.
4
Керамічні настінні тепловентіляториЕтот прилад функціонує за принципом примусової конвекції. Нагрівальний елемент обігрівача, виконаний з кераміки, обдувається вбудованим вентілятором.Прібор швидко обігріває приміщення і, як правило, може працювати в декількох режимах. Досить часто настінні вентилятори постачають додатковою функцією іонізації повітря.
5
Інфрачервоні настінні обогревателіОсновное відмінність цього приладу полягає в тому, що інфрачервоні промені обігрівають безпосередньо поверхні, а не повітря в приміщенні. Завдяки цій особливості прилади досить економічні і ідеально підійдуть для обігріву ванних кімнат, гаражів або невеликих офісних приміщень.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=5KBY7ucqtpw