Як зав'язувати хустку на шию для чоловіків. Як завязавать чоловічий хустку.

Шийний хустку, недбалим вузлом зав'язаний під коміром сорочки або в вирізі пуловера - прикмета чоловіки, що стежить за своєю зовнішністю, що цікавиться модою і розуміючого толк в стильних речах. Такі аксесуари люблять представники вільних професій. Хочете відчути себе процвітаючим художником або актором? Пов'яжіть шийну хустку - можливо, він вам підійде.
Інструкція
1
Чоловічий шийну хустку може виглядати, як звичайне каре невеликого розміру, мати форму широкого краватки або невеликого шарфа з скошеними кутами. Такі речі продають у спеціалізованих магазинах чоловічого одягу, проте їх можна пошукати і в відділах аксесуарів, а також зшити самостійно.
2
Вибирайте хустки залежно від колірної гами гардеробу. Більшості чоловіків йдуть тканини теплих тонів - коричневі, сині, бордові. Однотонним моделям краще віддати перевагу набивні - з цяточками, дрібним малюнком або традиційним візерунком-пейсли. Купуйте хустки з м'яких натуральних тканин - шовку, бавовни, тонкої вовни.
3
Якщо ви коли-небудь зав'язували піонерський галстук, примірка шийної хустки не доставить вам проблем. Накиньте його на шию, залишивши кінці на грудях. Зауважте простий вузол, один кінець розмістіть зверху, розправивши тканину. Відтягніть обидва кінці вниз, притримуючи і лівою рукою. Верхній проденьте в утворилося кільце і затягніть нетугой вузол. Розправте його. Краї хустки сховайте під одяг. Вузол можна розташувати посередині йди трохи збоку.
4
Класичний варіант, який прийнято носити під сорочку, передбачає одинарний вузол і мальовничі складки під підборіддям. Для нього краще взяти хустку або невеликий шарф з м'якої бавовни. Надіньте його на шию, кінці залиште на грудях. Перехрестіть їх і зав'яжіть вільним вузлом. Розташуйте його під підборіддям, красиво розправивши складки тканини. Кінці хустки заправте під сорочку і розстібніть одну-дві гудзики у ворота.
5
Для особливого випадку спробуйте інший варіант. Візьміть готовий краватка-планстрон або складіть в нешироку стрічку шовкове каре. Укладіть його поверх застебнутому сорочки, перехрестите кінці на грудях і заколіть їх непомітною краватки шпилькою. Такий аксесуар підійде для вечірнього костюма та класичної білої сорочки. Виберіть хустку цікавого насиченого відтінку - він стане основним акцентом вашого наряду.
6
Костюм стилю кежуал можна доповнити шийним хусткою або тонким шарфом з кашеміру непомітних тонів. Накиньте його на шию поверх тонкого светри або водолазки. Укладіть один кінець убік, другий оберніть навколо шиї і перехрестите з першим. Надіньте піджак і застебніть його. Вийшов стримано-елегантний образ в англійському стилі, відповідний для неформальної зустрічі, заміської прогулянки або відвідування респектабельного ресторану.