Як надрукувати текст з інтернету.

Інтернет сьогодні - найдоступніший і в той же час самий великий джерело інформації на різні теми. Добуті з його допомогою тексти можна не тільки переглядати на екрані комп'ютера, але і роздруковувати на принтері у вигляді звичайних паперових копій, якщо в цьому виникає необхідність. Робити це нескладно - сучасне програмне забезпечення пропонує на вибір декілька способів.
Інструкція
1
Найбільш простий варіант - роздрукувати текст безпосередньо з браузера, в якому відкрита містить його веб-сторінка. Ця функція передбачена в будь-якій версії використовуваних сьогодні програм цього роду. За командою виклику діалогу друку в інтернет-браузерах всіх виробників закріплена однакова комбінація «гарячих клавіш» - Ctrl + P. Завантажте потрібну сторінку і натисніть це поєднання кнопок.
2
Виберіть один зі встановлених в системі принтерів - їх значки розміщені в самому верхньому полі відкрився діалогу друку. Якщо жодного з пристроїв печатки не инсталлировано, то тут буде тільки іконка «Установка принтера» - скористайтеся нею і зробіть всі необхідні маніпуляції під керівництвом майстра установки.
3
Натисніть кнопку «Налаштування», якщо потрібно задати якісь особливі параметри друку. З її допомогою запускається панель управління принтером, пов'язана з драйвером цього пристрою. Для відправки в чергу друку натисніть кнопку «Друк».
4
Описаним способом друкується повна сторінка, включаючи всі розміщені в ній елементи - зображення, флеш-об'єкти, меню і т.д. Це не завжди зручно і деякі з браузерів надають можливість друку тільки потрібного фрагмента сторінки. Для цього виділіть який Вас ділянку тексту, а потім натисніть все те ж поєднання клавіш Ctrl + P. У запустимо діалозі зверніть увагу на секцію «Діапазон сторінок» - в ній має бути присутнім поле «Виділення». Якщо воно є, активно і напроти нього виставлена відмітка, то все в порядку - ваш браузер підтримує функцію вибіркової друку фрагмента тексту, можна натискати кнопку «Друк». В іншому випадку - вам не пощастило, спробуйте використовувати інший браузер або інший спосіб друку виділеного фрагмента.
5
Альтернативним способом виведення на принтер частини тексту сторінки може бути печатка за допомогою якого-небудь текстового редактора. Щоб ним скористатися запустите таку програму (наприклад, Microsoft Word). У браузері виділіть і скопіюйте (Ctrl + C) потрібний фрагмент, потім переключіться в текстовий редактор і вставте (Ctrl + V) текст в порожню сторінку нового документа. Натисніть сполучення Ctrl + P - воно і тут викликає діалог відправки на друк. Далі дійте так само, як описано вище, починаючи з другого кроку.
Щоб нанести на футболку малюнок або текст, необов'язково користуватися якимось спеціальним обладнанням. Звичайно, даний спосіб не універсальний, але він допоможе зробити вашу футболку або толстовку унікальною. Всі використовувані матеріали і техніка присутні практично в кожному будинку.
Вам знадобиться
  • - струменевий принтер;
  • - аркуш паперу у форматі А4;
  • - файл (теж А4);
  • - ножиці або канцелярський ніж;
  • - пляшечка з розпилювачем;
  • - кілька газет;
  • - готовий малюнок або текст в дзеркальному відображенні А4;
  • - біла бавовняна футболка ( хоча можна і кольорову, але неодмінно світлу).
Інструкція
1
Спочатку трохи про матеріали. Брати футболку можна не обов'язково білу, але світлу. На темній футболці малюнок буде невиразним. Принтер повинен бути саме струменевим, оскільки на лазерному принтері фарба спікається - перевести малюнок не вийде.
2
Гарненько пропрасуйте футболку праскою і покладіть її на великий стіл.
3
Визначте на футболці місце для печатки і підкладіть під це місце газети, але не під неї саму, а всередину, щоб текст не відбився на другий її боці. Пропрасуйте футболку праскою. Хоча тут можна обійтися і без праски - пропрасувати її руками. Головне, щоб було все рівно, без єдиної складочки.
4
Вставте листок паперу А4 в файл, а потім ножицями або канцелярським ножем обріжте все зайве доти, поки файл не прийме форму листа А4. Далі вставте обрізаний файл з листком паперу в струменевий принтер.
5
Тепер візьміть пляшечку з розпилювачем, наповнену водою і починайте розпорошувати на поверхню футболки в те місце, де буде знаходитися текст або малюнок. Тільки сильно не мочіть, інакше фарба потім розтечеться. Просто злегка зволожите футболку, щоб фарба вбралася рівномірно.
6
В якомусь графічному редакторі (наприклад, в Photoshop) дзеркально розгорніть обране вами зображення або текст і роздрукуйте на файл.
7
Перевірте роздруковане зображення на наявність дефектів друку. Не торкаються до фарбі, так як вона може легко розпливатися. Адже файл - це не папір, тому й фарба не вбирається.
8
Обережно візьміть файл і роздрукованою стороною покладіть на вологе місце на футболці. Тут потрібно бути особливо акуратним, так як один невірний рух загрожує вам змазаним текстом. Придавите файл секунд на 5-10 і знімайте його.
9
Тепер можна залишити футболку підсохнути. Як тільки футболка висохне, можна надягати і носити її. А можете нанести ще один малюнок.