Як прибрати роздратування. Як дізнатися хто мене прибрав.

Немає нічого гірше, ніж відчуття роздратування. Воно всепоглинаюче і змушує витрачати емоції на абсолютно непотрібні речі. Радості роздратування ще нікому не приносило. Позбутися від почуття роздратування можна кількома способами.
Інструкція
1
Якщо ви часто говорите друзям, що хтось вас дратує, задумайтеся, може бути справа в вас? Людина живе своїм звичайним життям, в той час як у вашій щось не ладиться. Підсвідомо ви починаєте заздрити людині, і він починає вас раздражать.Пойміте, чого вам не вистачає, визначитеся, що не так в дратівливому вас людині. Можливо, на деякий час потрібно буде скоротити контакти з ним до мінімуму, зате потім все увійде у звичне русло.
2
Звичайно, людина може дратувати і з об'єктивних причин. В цьому випадку зведіть всі можливі контакти до мінімуму. Дратує міміка колеги? Говоріть з ним по телефону. Не подобається аромат парфуму? Не сідайте поруч за обедом.Еслі людина, яка вас дратує - начальник або родич, скористайтеся нашим третім радою.
3
Уявіть, що вас дратує придуманий людина, а той, який в цей момент знаходиться поруч з вами зовсім не збирається висловлювати дурні припущення, стукати нігтями по столу або шмигати носом.Посмотріте на людину і пошукайте в ньому хороші якості, які вам би сподобались - у начальниці хороший смак, а родич ніколи не відмовить. Замилування позитивними якостями дратівливих вас людей допоможе позбутися від роздратування до них.