Як відкрити звуковий файл.

«Звуковими» прийнято називати файли різних форматів, що містять інформацію, необхідну програмами для відтворення окремих звуків або цілих музичних творів. Їх вміст можна редагувати і прослуховувати - кожне з цих дій вимагає застосування операції, часто званої «відкриттям файлу». Незважаючи на однакове в обох випадках назва операції, реалізується вона з використанням різних програм.
Інструкція
1
Якщо потрібно відкрити звуковий файл для відтворення, то скористайтеся будь-яким аудіопрогравачем. Це програма, яка надає користувачеві інтерфейс управління операцією програвання зчитувальних з файлів звуків і музичних творів. За замовчуванням одне з таких додатків встановлюється в комп'ютер разом з інсталяцією операційної системи. Тому для відтворення аудіофайлів багатьох форматів досить подвійного клацання - ОС розпізнає формат і передасть його для відтворення такій програмі. Однак стандартів зберігання звуків розроблено вже досить велика кількість і не всі з них з технічних чи комерційних причин можуть відтворюватися встановлюються за замовчуванням аудіопрогравачем.
2
Знайдіть в інтернеті інформацію про те, яке саме додаток може відкривати для відтворення ваш звуковий файл, якщо стандартний програвач цього не може зробити. Для цього використовуйте розширення файлу - введіть його в будь-яку пошукову систему разом зі словом «формат». Можна задіяти в пошуку і спеціалізовані сайти - наприклад, filetypes.ru, open-file.ru та інші. Потім встановіть відповідну програму-аудіопрогриватель. Існують додатки цього роду, виробниками яких не є автори операційних систем - такі програвачі, як правило, підтримують набагато більше число звукових форматів, так як вільні від значної частини комерційних обмежень. Зразком такого універсального програвача може служити The KMPlayer (thekmplayer.ru).
3
Якщо звуковий файл потрібно відкрити для внесення до нього змін, то аудопроігривателі з цим не допоможуть - вам потрібна програма-аудіоредактор. Наприклад, це може бути Free Audio Editor, Audacity, редактор зі складу популярного програмного комплексу Nero Burning ROM та інші. Який би редактор ви не вибрали, діалог відкриття файлу в ньому буде викликатися натисканням сполучення клавіш Ctrl + O або вибором відповідного пункту в меню програми.