Як відновити пошкоджену папку.

Відновлення пошкоджених папок є однією з найбільш поширених проблем, що виникають при використанні програми Outlook, що входить в офісний пакет Microsoft Office.
Інструкція
1
Викличте головне меню операційної системи Microsoft Windows натисканням кнопки «Пуск» і перейдіть в пункт «Усі програми» для ініціації процедури відновлення пошкоджених особистих папок PST або автономних папок OST.
2
Розкрийте пункт «Стандартні» і запустіть додаток «Провідник Windows».
3
Перейдіть по шляху drive: \ Program Files \ Microsoft Office \ OFFICE12і розкрийте файл Scanpst.exe подвійним кліком миші.
4
Введіть значення імені папки, що підлягає перевірці, в полі «Введіть ім'я файлу для перевірки» і скористайтеся кнопкою «Параметри» для визначення установок перевірки.
5
Вкажіть бажані налаштування і підтвердіть виконання команди сканування натисканням кнопки «Почати».
6
Дочекайтеся завершення процесу перевірки та створення файлу резервної копії необхідної папки.
7
Скористайтеся можливістю зміни імені резервного файлу або його місця розташування (при необхідності) і підтвердіть виконання команди відновлення натисканням кнопки «Відновити».
8
Відкрийте програму Microsoft Outlook і вкажіть пункт «Список папок» в меню «Перехід» верхній панелі інструментів вікна програми.
9
Визначте папку з ім'ям «Втрачені і знайдені» і знайдіть відновлені файли.
10
Створіть новий PST-файл у папці «Відновлені особисті папки» і перемістить відновлені папки в створений файл.
11
Видаліть стала непотрібною папку «Відновлені особисті папки» і завершите роботу офісного додатка Microsoft Outlook.
12
Поверніться у використаний раніше путьімя_діска: \ Program Files \ Microsoft Office \ OFFICE12і розкрийте файл Scanost.exe подвійним кліком миші для виконання операції відновлення пошкоджених автономних папок OST.
13
Вкажіть підлягає перевірці папку в каталозі «Ім'я конфігурації» і скористайтеся опцією «Підключитися до сервера» у вікні запиту системи.
14
Застосуйте прапорець на полі «Усувати помилки» і підтвердіть виконання команди натисканням кнопки «Почати сканування».